Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Normális hogy rondának hiszem...

Normális hogy rondának hiszem magam? És nem tetszem magamnak?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok. Azthiszem nagyon ronda vagyok. de nem csúfolnak, és nem röhög ki mindneki, és nem néz mindenki, hogy mi vagyok én... tehát nem lehetek olyan szörnyű.


Más is van így ezzel?


2010. szept. 4. 16:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%

linkelj képet!

ha ronda vagy arról,te tehetsz,már ne haragudj.

az ember képes változni ha ő is akarja.

2010. szept. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

16:56

Mert ha szerinted valaki csúnya arccal születik arról ő tehet? És ha mondjuk egy csajnak nagyon kicsi a melle arról ő tehet? még sorolhatnám... Van élet a plázán kívül is, az utcán meg nem csak ruhakollekciók és sminkek mennek, hanem embere is vannak mögöttük!

2010. szept. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kevés ronda ember van a világon... általában ők valamilyen testi fogyatékkal rendelkeznek, de ha nem tudod megmondani hogy mi az ami rendkívül aránytalan az arcodon, testeden (és itt nem megfelelő válasz h kicsit nagy az orrom stb) akkor nem lehetsz ronda. egyébként tölts fel egy képet, és megmondjuk :)
2010. szept. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
kérdező: mindenkinek más a csúnya. Linkelj képet, mert így nem tudjuk eldönteni, amúgy is a csajok 80%a csúnyának látja magát.
2010. szept. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tetzemm magamnak, leginká as zemüvegemmiatt, de más okai is vannak. Ebben a korban (álítólag) sokan így vannak ezzel. És ne higgy (teljesen) az elsőnek, ugyanis nem tehetsz arról, hogy is nézel ki, csak egy bizonyos szintig, de arról nem tehetsz, hogy milyennek születtél...Fogadd el magad olyannak, amilyen vagy, mást nem igen tudsz csinálni.Illetve én mostnában változtattam a ruhatáram stílusán, amikben sokkal jobban érzem magam, illetve sminkcuccokat is kaptam, persze nem sminkelem magam mindennap, csak szempillaspirál, ilyen és ehhez hasonló trükköket be lehet vetni. Amin lehet változtass, pl. frizura. Kérdezd meg ismerőseidet, barátaidat, családtagjaidat, mit gondolnak rólad, mit szeretnek benned,de csak olyat kérdezz, akiről tudod, igazat mond, és azt is kérdezd meg, mit nem szeretnek benned, és azokon változtass! Remélem segítettem!
2010. szept. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Amit az első írt, az így ahogy ő írta baromság. Ez annyiban igaz, hoyg attól, hogy valaki csúnyának született, meg kell probálnia kihozni magából a legtöbbet, és sokat ronthat vagy javíthat a dolgon. És igen, ha valaki nem a legjobb genetikával rendelkezik, és még mellé igénytelen is, az ront a dolgon, de ez a kijelentés így nem állja meg a helyét hogy te tehetsz róla ha ronda vagy.
2010. szept. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Tinédzser korban mindenki így van ezzel. Tapasztalatból tudom. Biztos kevés az önbizalmad. Ne azt hajtgasd folyton magadnak, hogy milyen csúnya vagy, hanem hogy milyen szép! A pozitív hozzáállás csodákra képes.:)
2010. szept. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Fiú vagyok... MSN-en mutatnék képet. Ha gondoljátok, írjatok MSN-t ide... és akkor...


Egyébként az orromat utálom.

2010. szept. 4. 17:44
 9/12 anonim ***** válasza:

szia:)

ez teljesen normális:) ebben a korban, sőt sokan még később is mindig találnak magukon vmit, ami nem tetszik...

a megfelelés vágya miatt van ez...szeretne minél több embernek megfelelni, ez persze nem gond, mert talán amiatt van, h nem ismerték el az illetőt eléggé, fiúk esetében nem érzi magát jópasinak, mert nem annyira érdeklődnek iránta...és ez nem jelenti azt, hogy nem lenne jóképű, sőt...ezek a srácok a legjobbképűek és emellett rendesek is, és majd meglátják ezt a csajok is:)

biztos vagyok benne, hogy nagyon helyes fiú vagy:)

csak nem tartozol a nagyképű, nagydumás pasik közé, akik azt gondolják amgukról, hogy ők a legszebbek, és az egójuk maguknál is nagyobb...pedig jórészének nem is lenne oka rá:)

na de visszatérve rád...nem kell ezen aggódnod, h milyen vagy, mert tuti hogy helyes vagy, és ezt magyarázd magadba:)

biztosan van magadon vmi, ami tetszik...mondogasd magadnak, hogy szép pl. a szemem, a szám...és igen is tessék angyobb önbizalmat szerezni:)

de ami nagyon fontos, emelett maradj nagyon rendes, tisztelettudó és kedves fiúka:)

remélem segítettem:)

2010. szept. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Szia.


Hát az a baj, hogy annyira megutáltam magam, hogy mindenemben találok hibát =/

2010. szept. 4. 23:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!