Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Normális hogy rondának hiszem...

Normális hogy rondának hiszem magam? És nem tetszem magamnak?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok. Azthiszem nagyon ronda vagyok. de nem csúfolnak, és nem röhög ki mindneki, és nem néz mindenki, hogy mi vagyok én... tehát nem lehetek olyan szörnyű.


Más is van így ezzel?


2010. szept. 4. 16:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Attól még nézhetsz ki jól hogy találsz magadon hibákat. Minden emberen vannak hibák, még a legmenőbb színészeken is. Aki szerinted tökéletes, még azon is találni hibákat, ha jobban megnézed. Meg amúgy is, ízlések+pofonok, valakinek lehet hogy így jössz be.
2010. szept. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

szeresd magad:) nincs okod utálni magad...biztos vagyok ebben:)

vagy tudod mit...próbálj stílust váltani, új haj, új ruhák...amikor otthon vagy, próbálj ki minél több frizuár, nézegesd magad, fényképezd le magad, illetve kérdezz meg másokat, akikben megbízol, hogy mi a véleményük, és ha megtaláltad a legmegfelelőbb stílust jobban fogod szeretni magad:)

örülj annak amilyen vagy...gondolj arra, hogy mennyivel jobb neked, mint annak, aki éhezik, torz az arca...

legyél vidám, és akkor a kisugárzás is jobb lesz, ami köztudottan "szépít":)

mennyi olyan sztár van, aki kicsit se tartozik a legjobbképűek közé, mégis a jókedvével, a kedvességével, a kisugárzással sármos, helyes, és sokkal inkább választaná vki őt, mint brad pittet:)

na és igen...akit tökéletesnek gondolunk sem olyan hibátlan...hidd el az ilyen ember is talál magán rengeteg hibát, illetve más is talál rajta...

ha pedig vmi nem tetszik magadon, lehet a sármod...és van aki majd pont azért szeret beléééééd:)

szóval tessék nem utálni magad, hanem szeretni, és ha kell próbálgatni mindenféle hajat, stílust, hátha vmeikben te magad is szupernek látod magad:)

remélem segítettem:)

2010. szept. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!