Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek béna voltam?

Szerintetek béna voltam?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam fodrásznál másfél év után. Hosszú hajam van viszonylag, és eléggé elvolt már töredezve. Mosás közbe kérdezte a fodrász, hogy milyen vágást szeretnék, én erre azt mondtam, hogy nagyon szét van törve a hajam, de nem akarok rengeteget vágatni belőle. Fél óránál többet nem foglalkozott a hajammal( ebbe benne van mosás, vágás, hajam kiszárítása, és vasalás) 8000 forintot kért el tőlem úgy, hogy max egy 2 cm vágott belőle. Amikor hazaértem anya egyből mondta, hogy még mindig szét van törve a hajam, és teljesen kivolt akadva, hogy ezért fizettem ennyit. Én a szalonban megnéztem a végeredménynél, hogy mennyire van még eltörve, és nem láttam olyan töröttnek, mint előtte. Anya azt mondta azért, mert olajat tett rá, amitől nem látszik annyira, de ha megmosom ugyan olyan törött lesz, mint előtte. Tükörbe megnéztem otthon és tényleg még mindig össze vissza van törve

2022. febr. 12. 13:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%

Igazából ha az otthoni hajápolásba kicsit több effortot raksz akkor az többet segít...most ami eltört eltőrt, arra esetleg olaplexet ki lehet próbálni, de az már azért törött.

Pl te is tudsz rá olajat rakni, vagy ápoló sprayt, vagy pakolást...Szerintem a fodrász megvalósította amit kértél, a legtöbben azon panaszkodnak hogy keveset akarnak vágatni és megkopasztják őket mert jajj hát törött szal akkor a 2 centiből 10 lesz :D Végre egy fodrász értette mit jelent a keveset vágni, de ja így meg nyilván törött marad, a többi nem véletlenül csinálja ezt...Használj rá olajat, hajvégápolót, és időnként pakolást...

2022. febr. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
A rengeteg alatt azt értettem, hogy nem szeretnék vállig érő hajat. Anya engem hibáztat, apa pedig a fodrászt, hogy vágás előtt miért nem mutatta meg, hogy ahhoz hogy egészséges legyen a hajam, mennyit kéne vágni.
2022. febr. 12. 13:40
 3/25 A kérdező kommentje:
De köszönöm a választ!
2022. febr. 12. 13:41
 4/25 A kérdező kommentje:
És nyilván magamat is nagyon hibáztatom, hogy miért nem mutattam meg, hogy mennyit vágjon maximum, de most voltam először egyedül fodrásznál és ezzel próbálom nyugtatni magamat. A pénz amit nagyon sokallok
2022. febr. 12. 13:44
 5/25 anonim ***** válasza:

Kivételesen olyan fodrászt fogtál ki, aki hallgat az ügyfél igényeire. :DDD


Azt nem akarta, hogy sírva menj ki a szalonból. Másfél év után egy jó 12-15 centit levágott volna. Plusz kicsit le is húzott, vagy nem jó szakember…


Olajokkal tényleg tud optikailag csalni rajta. De harmadnapon már ugyanolyan szálkás lesz a hajad.

2022. febr. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Az olaj amúgy nem csalás, vagy ámítás, hanem a mosás utáni ápolás része, otthon is rá kéne rakni :D

Egyébként ja te kérted tőle ezt, és megcsinálta. Szerintem érdemes elengedni a dolgot, kicsit drága helyen voltál és ennyi itt a hiba...meg nem voltál egyértelmű hogy amellett hogy nem akarsz vállig érő hajat azért szem előtt tartanád az egészségügyi vágást...

2022. febr. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Eléggé lehúzott, mert túl sok mindent vasaláson kívűl nem csinált a hajammal. Elhiszem, hogy nem akarta, hogy sírva távozzak. Mostanság mindent az összegyűjtött pénzemből kell finanszíroznom. (16 lettem

Nemrég)

2022. febr. 12. 14:05
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez esetben nem tudom a szüleid mit parádéznak, elrontottad, te bajod, annyira gond amennyire te érzed annak
2022. febr. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Nem parádéznak, csak tegnap amikor hazaértem akkor mondta anya, hogy elszúrtam, apa pedig kivédett( a szüleimtől kapott pénzem az összegyűjtött pénzem) elngedtem ezt a dolgot, csak kíváncsi voltam, hogy én rontottam el, vagy az ár az tényleg nem olyan reális
2022. febr. 12. 14:15
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Az ár magas, de megcsinálta amit kértél
2022. febr. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!