Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek béna voltam?

Szerintetek béna voltam?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam fodrásznál másfél év után. Hosszú hajam van viszonylag, és eléggé elvolt már töredezve. Mosás közbe kérdezte a fodrász, hogy milyen vágást szeretnék, én erre azt mondtam, hogy nagyon szét van törve a hajam, de nem akarok rengeteget vágatni belőle. Fél óránál többet nem foglalkozott a hajammal( ebbe benne van mosás, vágás, hajam kiszárítása, és vasalás) 8000 forintot kért el tőlem úgy, hogy max egy 2 cm vágott belőle. Amikor hazaértem anya egyből mondta, hogy még mindig szét van törve a hajam, és teljesen kivolt akadva, hogy ezért fizettem ennyit. Én a szalonban megnéztem a végeredménynél, hogy mennyire van még eltörve, és nem láttam olyan töröttnek, mint előtte. Anya azt mondta azért, mert olajat tett rá, amitől nem látszik annyira, de ha megmosom ugyan olyan törött lesz, mint előtte. Tükörbe megnéztem otthon és tényleg még mindig össze vissza van törve

2022. febr. 12. 13:29
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Pesten amúgy a 8 ezer egy hosszú haj vágásáért semmi. Nem mellesleg most nem azért. De ha másfél éve töredezett volt és nem foglalkoztál vele, akkor most mi változott a kiadáson kívül?
2022. febr. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Szegedi vagyok. Másfél éve vágták. Édesanyám fodrászánál próbálkoztunk, sokára adott nagyon időpontot, aztán végül azt mondta nem is vállal gyerekeket. Akihez most mentem ő is 3 hónapra rá adott időpontot. De már írtam, hogy teljesen egyetértek az összes válasszal.
2022. febr. 12. 14:25
 13/25 anonim ***** válasza:

16 évesen nem vagy gyerek.


De azért ezt már illene megoldanod ennyi idősen. Menj el szezonális diákmunkára 1-2 napot. Akkor újra lesz zsebpénzed elmenni valaki máshoz, aki ért is hozzá.

2022. febr. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Szinte Mindent egyedül intézek. 18 év alatt gyereknek számít az ember. És a fodrász is tudja mennyi idős vagyok, mégse akart elvállani, mert gyerek vagyok. Még így is nagyon sok zsebpénzem maradt, nem állnak a szüleim rosszul anyagilag
2022. febr. 12. 14:35
 15/25 anonim ***** válasza:
0%

Nem értelek pontosan több dolog miatt sem.


a) 14-18 éves kor között fiatalkorú vagy, nem kiskorú.


b) 16 évesen ALAP ilyen dolgokat magadnak elintézni. De egy ezt nem is sikerült. Pedig egy telefont kellett elintézned és a székben elmondani, hogy mit szeretnél. Nem ment. Nem agy önálló, hiába bizonygatod…


c) Fodrászt ez nem érdekli, hogy gyerek vagy-e. 16 évesen nem vagy az…


d) Ha sok a zsebpénzed, miért állítottad előbb, hogy nem az? Akkor könyveld el tanulópénznek és jelentkezz be újabb vágásra máshová…

2022. febr. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Szinte az összes barátnőmnek a szülei intéz mindent. Azzal, hogy nem vállalt el nem tudok mit kezdeni , akkor anyukám hívta fel és ezt mondta, mi sem értjük. Sehol nem állítottam, hogy kevés pénzem

Van. Nem bizonygatom higy onallo vagyok. Nem is ez volt a kerdesemnek a lenyege

2022. febr. 12. 14:52
 17/25 anonim ***** válasza:

“Mostanság mindent az összegyűjtött pénzemből kell finanszíroznom. (16 lettem

Nemrég)“


A szüleid pénze nem a tiéd…

2022. febr. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

,,( a szuleimtol kapott penzem az osszegyujtott penzem) “

,,Ha sok a zsebpenzed”

🤡

2022. febr. 12. 14:54
 19/25 anonim ***** válasza:
Jó, hagyjuk. Életképtelen vagy, ennyi.
2022. febr. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Most megsertodtel mert csak kotozkodni akartal?🥺
2022. febr. 12. 14:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!