Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek béna voltam?

Szerintetek béna voltam?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam fodrásznál másfél év után. Hosszú hajam van viszonylag, és eléggé elvolt már töredezve. Mosás közbe kérdezte a fodrász, hogy milyen vágást szeretnék, én erre azt mondtam, hogy nagyon szét van törve a hajam, de nem akarok rengeteget vágatni belőle. Fél óránál többet nem foglalkozott a hajammal( ebbe benne van mosás, vágás, hajam kiszárítása, és vasalás) 8000 forintot kért el tőlem úgy, hogy max egy 2 cm vágott belőle. Amikor hazaértem anya egyből mondta, hogy még mindig szét van törve a hajam, és teljesen kivolt akadva, hogy ezért fizettem ennyit. Én a szalonban megnéztem a végeredménynél, hogy mennyire van még eltörve, és nem láttam olyan töröttnek, mint előtte. Anya azt mondta azért, mert olajat tett rá, amitől nem látszik annyira, de ha megmosom ugyan olyan törött lesz, mint előtte. Tükörbe megnéztem otthon és tényleg még mindig össze vissza van törve

2022. febr. 12. 13:29
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Nem sértődtem meg, de egy hülyegyerek problémáihoz nem lehet többet hozzátenni. Talán dicséretet vártál?
2022. febr. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Az elso par valasz erdekes modon tudott normalisam valaszolni. Belepkotottel egy hulyeseggel, amire valaszt adtam erre nyilvan masik a hulye. Az elejen is irtam hogy magamra is haragszom. Emberbol vagyok ahigy te is. Kivancsi vagyok hany eves vagy es hogy mindent tokeletesen csinaltal e az eletben
2022. febr. 12. 15:08
 23/25 anonim ***** válasza:
Milyen hosszú a hajad egyáltalán? Egy ilyen vágást szinte bárki meg tud csinálni, akinek van egy kis kézügyessége. Kérd meg anyukádat rá. Vágasd le egy kicsit rővidebbre, aztán ha már egészséges, növeszd meg.
2022. febr. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Rövidebbre*
2022. febr. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Általában megvan a tarifájuk rövid, félhosszú és hosszú hajra. Nekem az a tapasztalatom, hogyha hosszú hajra 8000, akkor az akkor is annyi, ha csak 2 cm-t vág és akkor is, ha levágja vállig érőre.

Sajnos én is jártam már hasonlóan: úgy mentem oda, hogy vágja le a törött részt. Nem vágott sokat, csak 1-2 cm-t. Én helyben meg is jegyeztem neki, hogy nem sok változást látok, szerintem még kellene vágni, mert előtte láttam, hogy ennél feljebb is törött. Legyintett, hogy higgyek neki, ennél többet nem kell. Gondolom akkor újra kellett volna vizezni, szárítani. Ráhagytam, többet nem megyek oda.

Épp a napokban mentem másik fodrászhoz. Neki hozzátettem, hogy szerintem 5 cmt min.vágni kellene. Csodálkozott, hogy miért? Mondtam, hogy mert az alja nagyon lenyúlt, nem tömör. Megcsinálta, levágta amennyit kellett.

2022. febr. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!