Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan kell otthon fület...

Hogyan kell otthon fület lyukasztani? Ne a steril

Figyelt kérdés
Ki szeretném lyukasztani a fülemet házi módszerrel, és csakis igy! Valaki kérem irja le hogyan csinálta. És mellőzetek az olyan válaszokkal h "menj 1 profihoz", "lövesd ki", stb
2010. okt. 3. 21:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Na!Hogy sikerült???
2010. okt. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
még nem csinálhattam meg de leirom :) ;)
2010. okt. 11. 20:57
 13/17 anonim válasza:
Kész ? :D
2013. márc. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
46%
hulyek
2015. júl. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Exzinsamon válasza:
68%
Valószínűleg belehalt ha 2 év után sem írt...
2018. máj. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Electrifymyheart ***** válasza:

Én is megcsináltam otthon, pár napja és eddig nincs probléma.

Se bedagadva nincs, se nem fáj és nem is gennyezik, szóval szerintem, nincs baj ✌️

2021. jún. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%
Jezus isten😭 Ha barki eljutott idaig kerem hogy hagyja figyelmen kivul majdnem mindegyik valaszt a 7-en kivul!!!! Barmelyik patikaba lehet kapni STERIL tut kemeny 20 forintert. Egy tut SOHA ne hasznalj tobbszor es ne nyulj hozza a tuhoz. A tunek a vege rozsaszin, 1.2 mm vastag. Ahogy 7-es mondta, a tu ureges igy nagyon egyszeruen bele tudod csusztatni az ekszert es athuzni a lyukon a tuvel egyutt. Mindent fertotlenits!! Kezed, a fuled, az ekszert. Mivel maga a loves ingyenyes hisz te csinalod, legalabb annyi penzt szanj ra hogy veszel egy orvosi fem vagy egy ezust fulbevalot. Semmikeppen ne bizsu legyen amit 100 forintert vettel a kisboltba. Hidd el tapasztalat:) Az is nagyon fontos hogy egy hirtelen mozdulattal egybol atszurd barmilyen ijeszto is. Rakj oda valamit moge hogy veletlenul se szurd meg semmidet. Szuras utani elso hetekben minden nap fertotlenitsd hogy elkeruld a gyulladast. Es NAGYON fontos hogy ne vedd ki az elso honapban sokaig. Egy ejszaka boven eleg ra hogy elkezdjen benoni ugy hogy nagyon fajon visszarakni. Mivel a fulbevalo egy idegen targy a testnek az immunrendszered azon lesz hogy mihamarabb kilokje. Szinten tapasztalat, az elso fulbevalom 6! Honapig nem gyogyult meg teljesen. 3x lyukasztottam mar a fulem, az elsonel minden lehetseges hibat megcsinaltam😂bizsut raktam bele, lassan szurtam ki, napokig kivettem a friss fulbevalot majd amikor visszaraktam begyulladt ismet. Nagyon figyeljetek hogy mivel es hogyan szurtok! Hallgass ram a biztonsagod es a gyors gyogyulas erdekeben<3
2023. júl. 10. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!