Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan kerülhetnék fel a...

Hogyan kerülhetnék fel a hazai (nem Magyarország) Playboy címlapjára? Szép vagyok, de tényleg, szőke, derékig érő hajam van,163 vagyok és 48 kg, nem vagyok vékony, pont jó az alakom. Az arcom is nagyon szép, babás, mások szerint.

Figyelt kérdés

Légyszi adjatok tanácsot és ne lebőgést!!


Köszi előre is!


2010. okt. 4. 13:53
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:

kíváncsi vagyok hogy hogy nézel ki:)

felraksz egy képet?:)

2010. okt. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
:) jaj nem rakok ki képet, tudom milyenek az emberek... :)
2010. okt. 4. 14:13
 3/34 anonim ***** válasza:
163 ku.rva alacsony
2010. okt. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
ezt jol megmondtad hazai nem magyarországi hahha:D
2010. okt. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Számomra hazai, de nem akartam kiírni az ország nevét. Mivel ezen az oldalon többségben vannak a magyarországiak, ezért fejeztem ki magam ilyen h.lyén. :))

A playboy lányoknál is fontos a magasság? Azt hittem csak a külső, az összhang, vagyis a megjelenés számít úgy egyben, nem pedig a centiméterek. :)

2010. okt. 4. 15:35
 6/34 anonim ***** válasza:
már boccs, de elég gáz,hogy egy olyan újságra kiraknád a meztelen s*ggeded, ahol 100 000 ember nézné nap mint nap, de ilyen helyre meg nem mered fel rakni a képedet.Az újságon vagy 1 000 000-an látják itt pedig csak 20 kb.Na mind1.Amugy kizárt dolog hogy valaha magyar csak felkerülne oda, de ha minden híres öregembert megd*gsz, talán felfigyel rád heffner úr XD
2010. okt. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
csak helyett csaj
2010. okt. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Miért nem mentél a CKM címlaplányra (viva tv)? Vagy valami ilyesmi kaliberű műsorba kéne menned és hátha felfigyelnek rád. :) Jobb ötletem nincs.
2010. okt. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

Menj el valami valóságshow-ba, beszélj hülyeségeket, kezdj ki mindenkivel, mindegy, csak gáz legyen. Onnantól kezdve akár kiszavaznak, akár nem, nyert ügyed van. Mert ha tényleg ilyen szép vagy, akkor kizárt hogy nem kapnál felkérést valamelyik férfimagazintól...

Vagy ha éppen nem inditanak valóságshow-t, akkor jelentkezz valami tehetségkutatóba, égesd le magad mint Bikicsunáj, és akkor is nyert ügyed van, mert már fel is figyeltek rád, és jönnek is az ajánlatok. Sajnos Hefnert nem ismerem, nem tudok neki szólni az érdekedben. Amúgy Kendra is 163 centi, mégis celeb lett. Hajrá!

2010. okt. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Gondolom ott is van mindig év playmateje verseny...? jelentkezz,m aztán kiderül, ők is ennyit gondolnak-e rólad.
2010. okt. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!