Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan kerülhetnék fel a...

Hogyan kerülhetnék fel a hazai (nem Magyarország) Playboy címlapjára? Szép vagyok, de tényleg, szőke, derékig érő hajam van,163 vagyok és 48 kg, nem vagyok vékony, pont jó az alakom. Az arcom is nagyon szép, babás, mások szerint.

Figyelt kérdés

Légyszi adjatok tanácsot és ne lebőgést!!


Köszi előre is!


2010. okt. 4. 13:53
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
De tényleg, rakj már fel egy képet. Ide nem mersz egy sima mezei ruhás képet kitenni, de a playboyban mernél meztelenkedni?Meg legalább idegen emberek is elmondhatják, hogy tényleg playmatenek való vagy e.
2010. okt. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
priviben küldök neked mindjárt, aztán véleményezd légyszi. :)
2010. okt. 5. 18:11
 13/34 anonim ***** válasza:
Megkaptam,köszi. Az arcodról nem tudok véleményt mondani, mert nem látszik jól, de az alakod nagyon jó és a hajad is gyönyörű. Igazi?
2010. okt. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Igen, a sajátom. :) Köszi szépen a véleményt!
2010. okt. 5. 20:00
 15/34 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek, jó helyen kell sz*pni. De valóban nem vagy egy modell alkat a leírtak alapján. Túl alacsony vagy, rövid végtagokkal. A címlaplányoknál 170 körüli az ideális. Amúgy lehetsz szép ha nem vagy fotogén, ahogy lehetsz csúnya is, ha jól mutatsz a képeken.
2010. okt. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
:) Lehet igazad van. :) De az nem állhat fenn, hogy valaki élőben és képeken is jól nézhet ki??? :)
2010. okt. 7. 17:17
 17/34 anonim ***** válasza:
szia.nekem is küldesz képet?:)
2010. okt. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Elment :)
2010. okt. 7. 17:57
 19/34 anonim ***** válasza:
De lehetséges, én is ilyen vagyok!:D De egy magasabb lány akkor is jobban mutat a képeken. Am meg a playmatek kivétel nélkül mocskos k*rvák. Am no name lányok nem nagyon kerülnek címlapra, előbb nevet kell szerezned.
2010. okt. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Nekem pl. Christina Aguilera (aki alacsonyabb, mint én) jobban tetszik képeken, mint mondjuk a magas vékony modellek. Lehet ezzel csak én vagyok így, de a "pöttöm" nők szerintem szexibbek. :) Persze ez egyáltalán nem azt jelenti, hogy nincsenek magasak, akik ne lennének olyan szép, mint az alacsony termetűek, csak úgy általában mondtam ezt. :)
2010. okt. 7. 18:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!