Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy hónapja folyton hízom....

Egy hónapja folyton hízom. Szerintetek kéne változtatnom?

Figyelt kérdés

Egy hónapja kb. teljesen abbahagytam az edzést/mozgást, leginkább kedvhiány miatt és többet eszem, mint szoktam, pl nasikból is. Észrevettem, hogy elkezdett meglátszani. Őszintén, szerintetek kéne változtatnom, vagy nem vészes? (158cm vagyok)


1 hónapja:

49kg

88 - mell

59 - derék

90 - csípő

comb: 55


most:

53kg

89 - mell

67 - derék

97 - csípő

comb: 58



2023. szept. 26. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Most még nyilván nem vészes, de érdemes lenne még most változtatnod, ha nem örülsz a gyarapodásnak, mert ha így folytatod, hamar elhízhatsz. És minél később kezdesz tenni ellene, annál nehezebb lesz.
2023. szept. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez még nem vészes (mondjuk csak számok alapján nehéz azért elképzelni, de egyáltalán nem tűnik soknak), viszont ha nem szeretnél tovább hízni, akkor most már érdemes lenne kicsit odafigyelni. Ha máshoz nincs is erőd, legalább a nasikat fogd vissza.
2023. szept. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónap alatt +4 kg az sok. Centikben is nagy a változás. Főleg a viszonylag alacsony testmagassághoz képest elég jelentős hízás. De elsősorban nem is a hízás miatt, az egészség miatt nem jó ötlet hanyagolni a testmozgást. Ha ahhoz nincs kedved, amit eddig mozogtál, akkor csinálj valami mást. Lehet az tánc, séta, biciklizés, úszás, futás, labdajáték stb, válassz olyat, amihez kedved van. Vagy amihez elvileg megjöhet közben a kedved. Ha nem mozogsz, nassolsz, hízol, az csak rossz hatással van a lelkiállapotra is. Meg kell szakítani az ördögi kört valahol.
2023. szept. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Most még nem vészes, de ha így folytatod akkor egy év múlva 90+ kiló leszel és onnan sokkal nehezebb lesz visszafogyni, mint időben megfogni és változtatni. Mozogj valamennyit, számold össze hány kalóriát eszel egy nap és azt, hogy súlytartáshoz mennyi kell, aztán hajrá! Nem olyan nehéz kialakítani erre egy jól működő rendszert, 1 hónap múlva már nagyon számolgatnod meg méregetned sem kell.
2023. szept. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Noren1989 ***** válasza:
Btw, vedd vissza a kalóriàkat, kb 1800ra.
2023. szept. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem fura mindössze 4 kg különbségnél ennyi cm...
2023. szept. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Noren1989 ***** válasza:
Semmi nagy extra, csak cserélődik az izomtömeg zsírra. Plusz kérdezőnk nem igazàn magas.
2023. szept. 30. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!