Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy 2 év alatt...

Lehetséges, hogy 2 év alatt megöregedett az arcom?

Figyelt kérdés
A tükörben látom, hogy már nincs olyan fiatalos babaarcom, inkább érett nőként nézek ki. 31 leszek áprilisban. Csak valahogy nem tűnt fel a különbség a 2 évvel ezelőtti képekhez képest. Elég ritkán hagyom, hogy fotózzanak, a héten viszont egy kirándulás alkalmával megtörtént. Hát, a smink ellenére is fakónak, ereszkedettnek tűnik az arcok, karikásnak a szemem. Tisztában vagyok az arcápolással, kozmetikushoz is járok, egyszerűen olyan, mintha megöregedtem volna. Lehetséges, ez már így 31 évesen?
márc. 27. 01:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Minden nap látod az arcod. Az a természetes, amit épp látsz. 70 évesen az lesz a természetes, megszokott, ami fogad.
márc. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
Ha van pasid, akkor a cuccot szét kell kenni az arcodon, attól megfiatalodik az arcbőr!
márc. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 ezt melyik pletykalap apró betűs hasábjáról szedted?😅
márc. 27. 09:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem.

Ilyenkor inkább a lelked Dél van baj, és a tükörben látszik meg.

Stressz, kimerültség, nehezebb életszakasz, önbizalomhiány, döntésképtelenség, kiégés, valaminek a felismerése, vagy bármi, ami most lejátszódik benned és nem érzed jól magad.

Történt ilyen mostanában?

márc. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
33 leszek, szintén ezt vettem észre magamon, 2 éve ragyogtam, most meg ùgy nézek ki, mint aki 10 évet öregedett. Nálam van oka, sok stressz ért az elmùlt 2 évben, lelkileg padlòn vagyok és ez sajnos nagyon meglátszik az arcomon.
márc. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!