Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek is gáz, ha valaki...

Szerintetek is gáz, ha valaki CCC-s táskával/cipővel akar felvágni?

Figyelt kérdés
Szerintem elég minőségtelen és olcsó márka, nem értem, hogy lehet valaki büszke arra, hogy rendszeresen ott vásárol.
ápr. 10. 08:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%

Én meg kínaiban is szoktam. És büszke vagyok rá, hogy nem megyek a felszínes tömeggel, akiknél a Gucci a minimum.

Igaz, hónap végén csak vizet tud inni, de megvan a státuszszimbólum, fel kell venni a verseny Halmosi Vikivel, vagy a franc tudja milyen influenszerrel.

Nagyon boldogtalan lehetsz. Sajnálom.

ápr. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%

A CCC nem egy márka, hanem egy üzlet, ahol van mindenféle ár és minőség kategória.

Vannak nagyon jó minőségű bőr cipők és bőr táskák. De egy naponta hordott táskánál, ami akármiből is van, simán tönkremegy pár éve alatt, az se gáz, ha nem bőr.

Az a gáz, hogy te az alapján ítélsz meg bárkit, hogy milyen márkát hord, milyen üzletben vásárol. Ráadásul úgy, hogy azt sem tudod, hogy miről beszélsz.

ápr. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
En minden taskam es cipom onnan veszem, jo arba vannak es a mimoseg is remek. Ha te megteheted hogy megveszed a dragabb szar markakat ami tomeg akkor grat neked.
ápr. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
CCC nem márka, hanem üzlet, ahol több márkával találkozhatsz, vannak jò minőségű bőr cipőik, amik nem olcsòk, de ha valaki pl az olcsòbb kategòriát engedheti meg magának, az miért probléma? Szerintem inkább az a gáz, mikor valaki Michael Kors cipővel és táskával pròbál felvágni, holott nem teheti meg, inkább koplal érte, csak legyen neki is, mert menő. Nem, nem az!
ápr. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A felvágás alatt konkrétan mit kell érteni?
ápr. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
Sima ügy. Valakit borzasztóan irigyel a kérdező, és ezt a "fogást" találta rajta. Ennyi a sztori.
ápr. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Metionin ***** válasza:
71%
Maga a felvágás gáz, bármivel. Neked meg semmi közöd hozzá, hogy ki hol vásárol, ha neked nem tetszik x bolt, akkor nem vásárolsz benne és annyi.
ápr. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

“Felvàgni” bármivel gáz.

Amúgy a ccc nem márka, hanem egy üzlet.

ápr. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

nem értitek, nem azzal van a baj, hogy valaki CCC-ben vásárol, értem, hogy ez engedheti meg magának/ ez van hozzá közel stb. Bármi lehet.


Hanem az, hogy ezzel felvág, mintha gazdag lenne és megengedhetné magának :D

mást meg lesajnál, ha "csak" a Deichmannban tud vásárolni vagy az AboutYou-ról valami akciós cipőt. Pedig a CCC is elég gagyi, de nekem nincs azzal bajom, ha valaki ott vásárol, teljesen hidegen hagy, csak ne tartaná magát ezzel többre annál, mint amennyit valójában ér.

ápr. 10. 15:17
 10/15 A kérdező kommentje:
ok értem, CCC nem márka, ennek ellenére a CCC-ben forgalmazott f.sz tudja milyen márkájú táskákat, cipőket SEHOL máshol nem lehet kapni. Ergo, a CCC saját márkái, tehát CCC-s.
ápr. 10. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!