Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vintedre bunkóság ilyet kiírni?

Vintedre bunkóság ilyet kiírni?

Figyelt kérdés
Először szeretnék feltenni eladó holmikat Vintedre. Szerintetek nagy bunkóság, ha beleírom a leíráshoz, hogy csak Foxposttal tudom küldeni, Packetával nem? Sajnos csak Z-box van a közelemben, feladási hely nem.

ápr. 30. 15:07
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Erről a Vintedet/Packetat kellene megkérdezni.
ápr. 30. 19:43
 12/16 anonim ***** válasza:
35%
Packeta alapból a legnagyobb sz@r a világon... Not the @sshole.
ápr. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Seila válasza:
43%
Nem.
ápr. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
76%
Hát ha valaki nem olvassa el a leírást, vagy ha igen, de még is megrendeli packetával, és aztán nyilván nem tudod feladni, kifutsz az időből, akkor nyilván te kapod a negatív értékelést, szóval ennyi hátulütője lehet. De amúgy én azt szoktam a leírásba írni, hogyha Foxposttal rendeled, akkor már aznap, max. másnap feladom. :D Eddig bevált, eddig egy ember kért bármit is Packetával, mondjuk szerintem azért a Foxpost népszerűbb, szóval lehet nem csak emiatt a kiírás miatt jött be ez eddig. :D De amúgy szerintem nem bunkóság kiírni, de ha valaki még is Packetával rendeli és nem adod fel, akkor te kapod a negatív értékelést, szóval erre azért készülj fel.
máj. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
88%

Amíg a Vinted felajánlja ezt az opciót, neked tudomásul kell venned, hogy megveheti így bárki, hiszen az oldal felhasználói elfogadták a Vinted szabályait. És te fogsz negatív értékelést kapni, ha nem adod fel a csomagot vagy visszamondod a rendelést. Alacsony értékelésű eladótól meg sokan nem vesznek semmit, én sem pl., mert megbízhatatlannak tűnik számomra. Egyrészt nem tudhatom, mi miatt kapta őket, pl gagyik a termékei, de ha nem, akkor is azért 7 munkanap alatt jusson már el valaki egy Packeta automatához. Vagy ha neki ez megoldhatatlan, hirdessen más platformokon, ahol nem vehető igénybe/letiltható. Mondom ezt rendszeres vevőként és eladóként is.

Egyébként nekem pl. elenyésző a Packetával rendelők száma a Foxposthoz képest, drágább, macerásabb, kevesebb automatájuk is van, szinte csak külföldiek kérték. De attól még ha egyszer igénybe vehető, akkor az.

máj. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
15. Maximálisan egyetértek veled, én pl mindig Packeta pontra kérem, mert az van hozzám legközelebb, illetve a munkahelyemhez is, hazafelé be tudok ugrani a csomagomért. Nekem Fox van nagyon messze, a közelemben csak Gls automata van.
máj. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!