Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért hiszik a magyar nők,...

Miért hiszik a magyar nők, hogy ők a világon a legszebbek?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy nagyon sokszor hallom, hogy a magyar nők a legszebbek a világon?


Pl.: sohase nyertünk szépségkirálynő választást, idén még a legszebb 20-ba se kerültünk be

Voltam Lengyelországban, Fehéroroszországban, Finnországban és ott is láttam szép számmal gyönyörű nőket. Sőt, jobb öltözködési ízlést is.


Honnan indult ez a "baromság", hogy a magyar nők a legszebbek?


2010. okt. 31. 20:05
1 2
 11/11 anonim válasza:
van itt egy pár iq fájter orosz országban is vannak szépek itthon is vannak szépek de szeirntem a Magyar lányoknál felszínesebbet és beképzeltebbet nem nagyon találsz széles e földön :D volta mmár pár helyen Olaszoknál Németkenél Cseheknél Szlovákoknál Osztrákoknál Görögöknél Horvátoknál Spanyoloknál Franciáknál és annyira beképzelt lányokat nem találtam sehol sem mint itthon és annyira felszineseket sem mellesleg nálunk is vannak dagadt bajszos nők bármilyen furcsa :D de mióta ez a mondat járja át a füleket hogy a Magyar nők al egszebbek azóta még beképzeltebbek letttek a Magyar nők csak azt nem értem hogy mire semmi különlegesen szép ninsc rajtuk pl egy Délemrikai nőről bármikor megmondod h dél amerikai egy Magyar nőről modnhatnád azt is h Cseh Vagy Osztrák ninsc rajtuk nagyon semmi jellegzetes de azért az Olasz csaok sem utolsok ha önimádatról van szó a többi nemzet lányai szerintem igen kedvesek pláne a Németek a Görögök és a Spanyolok legalábbis nekem ezen a 3 helyen voltak a legjobb tapasztalataim de az ithoni nők közül egyik sem kiemelkedően húha de nagy szám csak maximum elvan szállva
2015. márc. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!