Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » "A magyar lányok a legszebbek...

"A magyar lányok a legszebbek a világon" Igaz ez a mondás?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 24. 18:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
nem. sokfélék vagyunk, ettől különlegesek, de nem a legszebbek....amúgy lány vagyok:)))))
2009. ápr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem valamilyen viszonylatban a magyar nők szépek. Van egy általánosan elfogadott "standard" és azon belül elég szépek. Viszonyítás kérdése. Nagy átlagban szebbek, mint pl. az angol nők, de ha kiválasztasz egy angol meg egy magyar nőt, nem biztos, hogy a magyar lesz a szebb, csak arányában több a szép nő. Szerintem azért nem a legszebbek, de arányában összevetve szebbek, mint a német, angol, holland, észak-európai nők többsége.
2009. ápr. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%

A szépség relatív. Szerintem az indiai nők nagyon szépek, de van, akinek meg a világosabb tónus jön be... Egyébként külföldi ismerőseim véleménye szerint sem konkrétan a magyar nők a listavezetők... Ez van.

33/nő

2009. ápr. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem is túlzás ilyet kijelenteni. A magyar szépségkirálynők se valami nagy számok...
2009. ápr. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%

SZTEM NEM... CSAK RÁM KELL NÉZNU XD

EGY MAGYAR LÁNY :P

2009. jún. 30. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%

igenis mi magyar lányok vagyunk a legszebbek!!!

és ez külföldön is híres mondás!!

legyünk rá büszkék!!

2009. júl. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%

Itt rengeteg szép lány van mindenféle variációban: pl:sötét hajjal fehér bőr,világos hajjal sötétebb.Nálunk sokféle nép keveredett össze ezért elég különlegesek vagyunk és tényleg szépek.Pl az amcsiknál minden 2.ember totál el van hízva ellentétbe azzal ami nálunk van.

Egyébként én már sok országban jártam és tényleg az utcákon nem volt annyi csinos,igényes nő mint Mo-n.

2009. júl. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
28%
Hát attól függ mihez képest, voltam németországban, svájcban, hozzájuk képest szépek a magyar lányok. Ugyanakkor voltam svéd és finnországban, ott ezerszer szebbek a lányok mint nálunk.
2009. júl. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
82%
Kinek a pap kinek a papné nekem a paplánya. Amúgy nekem az indiai és a japán lányok/nők tetszenek.
2009. júl. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

A magyar férfiaknak a magyar nők tetszenek a legjobban.

De lehet, hogy egy német férfi már másképp vélekedik.

Egyetértek az előttem szólókkal, nálunk sok a szép nő, de a mennyiség nem feltétlenül jelent csúcsminőséget is. Lehet hogy valahol máshol, mondjuk a spanyoloknál (hasraütés szerűen), a nők 5%-a szép, míg a magyaroknál mondjuk 70, de az az 5% sokkal szebb, mint a a magyar nők 70%-ából bárki.

Remélem érthető voltam :)

Amúgy szerintem a szláv és a török nők is nagyon szépek.


20/F

2009. okt. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!