Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg olyan aránytalan, és...

Tényleg olyan aránytalan, és sovány vagyok mint ahogyan a barátnőim állitják?

Figyelt kérdés

énis nagyon annak látom magam,de lefökképpen jónéhány ismerősöm szol be ez miatt :(


[link]


2010. dec. 9. 19:11
1 2 3 4 5
 41/50 A kérdező kommentje:
persze hogy el fogadom,csak nyugodtan irjátok a kritikákat,csak russzul esett a deszka jelző,de végülis?igen az vagyok.
2010. dec. 10. 14:52
 42/50 anonim ***** válasza:
Elolvastam az összes hozzászólást. Igazából nem értem szerintem nagyon csinos vagy. Én 24 éves létemre szeretnék igy kinézni. Én is vékony vagyok, de nem lett nőies alakom. A mellem ugyanúgy kicsi. Szerintem a legtöbb pasinak bejön az olyan alkat mint a tiéd. És igazad van ha valakinek nem tetszik akkor nem kell deszkázni írja azt, hogy sportolj vagy bármi. Negatív kritikát is lehet normálisan mondani. 24/L
2010. dec. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 A kérdező kommentje:

:) ennyi.

amugy igaz hogy nincs nőies alakom,eggyes szmpontokból.mert sok szemszögből lehet nézni ezt :D mert a legtöbb válasz irónak az a nőies alak ha valakin van amit fogni.szerintem meg az ha arányos és csinos nem husii :D :)

2010. dec. 10. 21:44
 44/50 anonim ***** válasza:
Nem tudom szerintem sokan irigykednének az alakodra. És miért ne lenne nőies? Ha érdekes módon megnézed a tv-ben kire mondják azt, hogy csinos az ugyanilyen alkatú lányokra mint Te csak esetleg nagyobb mellel. De ne felejtsük azt el, hogy az legtöbbször mütve van. Bár igen tudom, hogy ha egy nőnek kicsi a melle már azt mondják rá, hogy nem nőies és fiús az alkata. Neked nagyon nem lehet látni, hogy milyen, de még 15 éves vagy fogsz fejlődni, de az is lehet, hogy már nem lesz nagyobb a melled. De ha összességében nézzük az alakodat nagyon szuper szerintem. Sok nő aki nagyobb súllyal rendelkezik próbálja azt elhitetni magával is, hogy a pasik azt szeretik ha van mit fogni a csajon. Ami részben lehet igaz is. Mert vannak fiúk akik azt szeretik. De vannak olyanok is akik a vékonyakat és én szerintem ők vannak többségben.
2010. dec. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
29%

"Mert vannak fiúk akik azt szeretik. De vannak olyanok is akik a vékonyakat és én szerintem ők vannak többségben."


Fiúk közül lehet többen vannak az ilyenek, de férfiak közül kevesebben...

2010. dec. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
49%

mert a legtöbb válasz irónak az a nőies alak ha valakin van amit fogni.szerintem meg az ha arányos és csinos nem husii :D :)



Még hogy nem azért pakoltad ki a képedet, hogy mindenki itt dícsérjen... Te is csak egy 15 éves kis gyökér vagy, aki itt próbálja magát éltetni... Annyira gázak vagytok. Ha azt gondolod magadról, hogy szép vagy, akkor minek jössz ide műsírni? Egyébként meg szerintem sem vagy túl sovány, bármennyire szeretnéd azt hinni.

2010. dec. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
62%

Nem értem miért kell ennyire utálatosnak lenni.

Azért ez a "mi tetszik ezen a fiúknak?" elég szánalmas, már elnézést.


Én is nagyon vékony vagyok. Alkatilag. Nem vagyok anorexiás, de egyszerűen nem tudok hízni, pedig rendesen eszem.

Nem mondom, hogy csodálatos alakom van, mert el tudnék képzelni szebbet is.

De azért el lehetne fogadni, hogy van, akinek ez tetszik. Valakinek meg a husisabb lányok tetszenek. Van akinek meg az izmosak. Sőt, olyan is van, akinek a kifejezetten hájas, kövér lányok jönnek be.

És?

Én sem kezdek el itt vinnyogni, hogy mit lehet szeretni a husis lányokon....hát ízlések és pofonok.


Azért attól, hogy vki leírja a véleményét, még a másét tiszteletben tarthatná.

És a véleményt is ki lehetne fejteni normálisan.


Azért nem mindegy, hogy egy vékony lányra azt írod, hogy "undorító anorexiás deszka", vagy azt hogy "nekem a teltebb lányok jönnek be, szerintem kicsit sovány vagy".


Ahogy egy teltebb lánynál sem mindegy, hogy azt írod, hogy: "undorító zsíros disznó vagy, nem ártana lefogyni", vagy azt mondod, hogy "nekem a vékonyabb lányok jönnek be, ha nem vagy elégedett magaddal, akkor próbálj meg egy kicsit többet sportolni".

2010. dec. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:

elég barmok lehetnek a barátnőid...meg az ismerőseid.

Semmi baj az alakoddal!sőt.:)

2010. dec. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
szia, én ne értelek, miért hagyod h. pár irigy barátnőd elbizonytalanítson, én örömömben pezsgőt innék (antialkoholista vok), ha ilyen lakom lenne!!! az igaz,h. picit laposka vagy meg nincs derekad, de ez még változni fog, úgyhogy szupi lesz. Még valami: egy igazi nő sosem használ trágár kifejezéseket bármilyen mérges is! Ezt jegyezd meg!!!
2010. dec. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 A kérdező kommentje:
értettem :$
2010. dec. 15. 17:04
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!