Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg olyan aránytalan, és...

Tényleg olyan aránytalan, és sovány vagyok mint ahogyan a barátnőim állitják?

Figyelt kérdés

énis nagyon annak látom magam,de lefökképpen jónéhány ismerősöm szol be ez miatt :(


[link]


2010. dec. 9. 19:11
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
34%

Pasik! Áruljátok már el: mit szerettek az ilyen soványka lányokon? Mit láttok nőiesnek bennük? A csontjait? Mert annál több nincs is... Nem akarok sértegetni, de kíváncsi lennék, mert az én környezetemben a pasik teljesen más típust szeretnek (pl. kerek fenék és csípő, szép mell)


És most kérdező: felháborodhatsz, b@zdmegezhetsz, te kérted a véleményt. Én az ilyen lányokat ijesztőnek tartom. Ha ezt a véleményt rossz szemmel nézed, akkor tényleg csak azért tettél fel képet, hogy ajnározzanak.


És mielőtt irigynek neveznének: egyáltalán nem vagyok az! Soha nem irigyeltem a deszkákat és soha nem voltam kövér.

Ha már mindenképp irigyelni kell valakit, akkor az egy csinos nő, nem sovány. (Sajnos e kettőt eléggé összekeverik manapság a tinik).

2010. dec. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
74%
vannak férfiak, akiknek sötétben a kecske is esete...
2010. dec. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
55%
Nem, csak vannak férfiak, akik sportolnak, és undorodnak a kövér (női szóval husis = zsíros) lányoktól. Lehet lepontozni, mert úgyis fáj az igazság.
2010. dec. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
61%
Utolsó: miért, aki nem ilyen, az már husis? Térj már észhez! Vagy netán sportos a leányzó? Én nem látok rajta semmi izmot, semmi alakformálást. Sportos férfi szerintem egészséges testalkatú, sportosabb lány keres... Szóval ezzel így, semmi értelme nem volt a válaszodnak...
2010. dec. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
38%
Hát jah, izom nincs rajta, de még mindig jobb, mintha zsíros lenne. És igen, akin több van, és nem izom, az már husis...
2010. dec. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
fiús az alkatod..
2010. dec. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 A kérdező kommentje:

"hát bazzdmeg,azért ilyen deszka jelzőket ne használjatok,mert qvára nem esik jól-.-"

Nem te raktad ide fel a képed, hogy elmondjuk róla a VÉLEMÉNYÜNKET? Nem csak a jót kell elfogadni hanem a rosszat is..a lelkecskédet had ne nekünk kelljen ápolni..



HÁT NAGYON JÓL FIGYELJETEK,egyáltalán nem kell ápolni a 'lelkecskémet' ,nyugodtan mondjátok meg a véleményeteket,de azt több féle képpen is meg lehet mondani,mert nem mingy hogy én oda megyek a kövérhez és azt mondom hogy ' bazzdmeg,hogy a F.ul vagy ilyen hájpacni zsir disznó?' vagy pedig 'egy kicsit tulsulyos vagy,jobb lenne ha sportonál' :) csak ennyi.

2010. dec. 10. 13:44
 38/50 A kérdező kommentje:

ma 08:42 ,nem neveznélek irigynek,mert ha annak neveznélek akkor ugy jönne le hogy büszke vagyok az alakomra ,hogy le irigyezlek,DE hogy mit szeretnek a pasik a vékony nőkben? meg hogy undoritóak? hát figyelj nem tehetek róla hogy igy nézek ki,nem is tetszem magamnak,de azért undoritónak sem tartanám magam..

És a szépség relativ,mindenkinek más az esete.

2010. dec. 10. 13:50
 39/50 anonim ***** válasza:

1. 15 évesen teljesen jó ez az alkat, majd nőiesedsz még

2. jó bunkó barátnőid vannak, már nem azért...biztosan a barátnőid?

3. értem én, hogy 15 éves vagy, és bizonytalan, de a negatív hozzászólásokat is el kell fogadni...olyan nincs, hogy mindenki csak szépeket mondjon neked...de majd felnősz úgyis

2010. dec. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs rossz alakod... talán a melleid kicsik egy kicsit.

De szerintem több férfinak jön be az ilyen alak mint az az ocsmány "husis" alkat... (én a kövér nőktől hányni tudnék már elnézést). Ha jól emlékszem írta valaki hogy sokan összekeverik a csinos kifejezést azzal hogy valakinek zörögnek a csontjai. Én ezt nem nagyon vettem észre, szerintem inkább sok esetben a dagadt nőkre mondják azt hogy nőies. De hát ízlések és pofonok mindenkinek más a véleménye.

2010. dec. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!