Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg olyan aránytalan, és...

Tényleg olyan aránytalan, és sovány vagyok mint ahogyan a barátnőim állitják?

Figyelt kérdés

énis nagyon annak látom magam,de lefökképpen jónéhány ismerősöm szol be ez miatt :(


[link]


2010. dec. 9. 19:11
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
75%
hé, rajtam meg felesleg van, nyugi :D ez se könnyebb. egyébként biztos barátnő az, aki ilyen dolgokkal szekál?
2010. dec. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
ja, előző voltam :)
2010. dec. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 A kérdező kommentje:
háát....mit is mondjak :S ebből a szempontból..
2010. dec. 9. 19:45
 14/50 anonim ***** válasza:
100%

Hát... nekem egyelőre átlagos testalkatom van, de hízékony vagyok, amit nem bánok. Ugyanis sokkal könnyebb leadni pár kilót egy kövérségre hajlamos embernek, mint híznia egy genetikailag vékonynak.

De fogadd el magad így, azért vannak még "páran", akik buknak a nagyon vékony lányokra (mégha a legtöbben lányok is). :)

2010. dec. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 A kérdező kommentje:

nem arról van szó hogy 'uristen nem buknak rám,a pasik mert vékony vagyok' nem. ...... és hidd el nem csak egy páran vanak XD csak nekem nem tetszik ami most vagyok.


kb ilyen szeretnék lenni:


[link]


[link]


ez nekem tökéletes lenne :D

2010. dec. 9. 19:55
 16/50 anonim ***** válasza:
49%
Nincs ezzel semmi baj,talán a csípőd lehetne egy nagyon kicsivel szélesebb.a melled nem túl gigantikus,dehát ez is adottság.amúgy meg sokat fogsz még nőiesedni,formálódni.a beszólogatósokkal meg ne foglalkozz,lehet,csak irigyek.29/f
2010. dec. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 A kérdező kommentje:
hüü,most veszem észre hogy kicsitt hátra döltem azért olyan fura ott. :D
2010. dec. 9. 19:58
 18/50 anonim ***** válasza:
a csaj akit linkeltél vékonyabb mint most te..
2010. dec. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
100%

Én még nálad is vékonyabb vagyok, de belefáradtam abba hogy állandóan mások beszólásain rágodjak. Az én (volt) "barátnőim" auswitzi menekültnek hivtak..

Ne foglalkozz velük.Ha valakin van mit fogni az a baj, ha vékony akkor meg az. Ha szőke vagy akkor azért cikiznek , ha barna akkor meg azért. Nem lehet mindenki számára megfeleni, és ez igy van jól.A probléma ott kezdődik, amikor valaki b*nkó módón fejezi ki a nemtetszését..(lsd előző válaszok valamelyike)

2010. dec. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 Csillámka ***** válasza:

Anno voltak ilyen osztálytársaim, de huszonévesen kialakultak. Volt, aki csak arcra hízott, de olyan is, aki egész formás lett pl. felül. De egyenletes hízásra kevés esély van, viszont hátha mégis. Drukkolok!


És nyugi, ez még épp nem az a sovány kategória, akitől már félnék. Mert van olyan sajnos...

2010. dec. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!