Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudják annyian megenged...

Hogyan tudják annyian megengedni maguknak, hogy mindig kifestve, új ruhában flangáljanak?

Figyelt kérdés
Az utcákon az egyetemi könyvtárban mindig olyan csajokkal futok össze, akik állandóan top sminkben vannak, mndig új ruciban.. Kérdem én hogyan tudják ezt finanszírozni ennyien?? Nem hiszem el, hogy ennyi embernek ilyen jó állása van, iletve az ösztöndíjból finanszírozzák, a diákmunkából sem folyik be ennyi..
2009. jan. 26. 13:57
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

a full smink és a jó ruha nem feltétlen attól függ, hogy ki mennyire gazdag. én sem vagyok egy milliomos, de minden reggel azzal kezdem a napomat, hogy szépen kisminkelem magam, szerintem ez egy nőnél hozzátartozik az igényességhez, persze elég ha csak egy természetes sminket feldob magára az ember lánya.

ruházkodásnál meg úgy vagyok, hogy inkább enm veszek hónapokig egy göncöt sem, viszont ha már veszek, akkor egy nagyon jót, de nem feltétlenül méreg drágát.

2009. jan. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!