Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 36-os méretű lányokat miért...

36-os méretű lányokat miért kell megalázni és leszólni?

Figyelt kérdés
Megjelent az ellenkampány a csontsovány modellek ellen, ami azt hirdeti, h a 4O-42-es méretű nők a szépek. Aki ez alatt van, az gebe és anorexiás és fúj. Folyton fikázzák a 36-os méretet, pedig azért nem mindegy, h valaki 18O vagy 16O centis magassághoz ekkora. Jól is néznénk ki, ha 16O centisen 42-es lenne a méretem :S
2011. jan. 13. 11:30
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
64%

ez oda vissza így megy a vékonyak meg a teltebbeket szólják le..szóval erről kár is beszélni már mert ez úgysem lesz jobb..


már ne is haragudj de ha te 36-os mérettel dagadtnak érzed magad..gratulálok hozzá....

2011. jan. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Nekem 32-es a méretem (nagyon alacsony vagyok), de én sem értem, miért nem a 36-os méret a "normál". Azért a modellek a 175 centi mellé tényleg nagyon természetellenesek, én több, mint 10 centivel alacsonyabb vagyok, ugyanazzal a mérettel.
2011. jan. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
63%
Nem szeretem a kövéreket.
2011. jan. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
53%

Ha van egy kérdés, akkor általában azért jó lenne, ha megpróbálnánk arra válaszolni. (Ez első sorban az előttem szólóra van értve...)

____________________________________________________________

Kérdező:

"Jól is néznénk ki, ha 16O centisen 42-es lenne a méretem :S" Ha Te így állsz hozzá, akkor még is mit vársz?

Nekem 165 centisen akkora a méretem, hadd ne érezzem már sz*rul magam miatta.

Én soha senkit nem szólok le a ruhamérete, meg az alkata miatt, de amikor a hülye "barátnőm" (160 cm, 36-os méretű) mindenkire teszi a megjegyzéseket, aki akár csak 5 kilóval nehezebb nála, hogy "ekkora testre talán nem kéne felvenni ilyen ruhát", meg ha eljön velem vásárolni, és egy 29-es farmerre (legnagyobb volt) azt mondja, hogy "milyen kib*szott nagy, nehogymár ne legyen rád jó", akkor hadd ne sajnáljam már szegény 36-os méretűeket, akik bárhol, bármikor találnak magukra ruhát, megfizethető áron.

Nem hiszem, hogy a te kategóriádat alázzák, meg szólják le.

Se boltban, sem strandon, sem máshol, úgyhogy értelmetlen a kérdésed, és a "sérelmed" nem valós. Inkább örüljél!

2011. jan. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

Igenis alázzák a méretemet fórumokon. Én nem sírok, h nem vagyok elégedett, de amíg egy 16Ocentis nő 36-os méretben csinos, egy 42-es jól áll egy 17o-18o centisen, neki nem feltétel a 36-os, mert azzal gebe lenne.

És igen, nem szeretnék 38-nál nagyobb méretet magamnak, ez miért baj?

2011. jan. 20. 20:15
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Hmm... nem szólom le azokat, akik túlsúlyosak, én is husi vagyok, pedig 32-34-es a méretem, de 155 centivel.

És azt se felejtsétek el, hogy van, aki bárhogy próbál, nem tud hízni. És ő rögtön anorexiás és fúj?

2011. máj. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Hát érdekes... Adriana Lima mérete l 36...

Én meg 175/176 vagyok és jelenleg a 36/38 között vagyok. És még lenne rólam még mit lefarigcsálni. Én azt mondom elég sok minden a genetikától függ.

2012. aug. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
46%
Én 168 cmhez vagyok 36os méret, és egy méretet szeretnék még fogyni, kb 3-4 kilót mert érzem hogy itt-ott van egy kis felesleg. (Comb, has). Szerintem a szépség és egészség a 36os méretnél kezdődik, szóval csak senki ne alázzon senkit mert nem képes normál méretűre edzeni/diétázni magát. Aki védi a túlsúlyát, elgondolkozhatna azon, hogy mennyire egészséges az ízületeinek plusz 5-10 kilóval megkűzdenie mindennap. Lehet hogy esztétikus (ez ízlés kérdése, szerintem nem az, mások szerint az), de szerintem a plusz kilók (még az 5-10 kg is) felesleges tehertétel a szervezetnek.Aki szépnek állítja be a 70 kilós nőket, az hazudik. Akik elhiszik hogy szépek 10 kiló felesleggel, magukat csapják be. Ennyi.
2012. dec. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
0%

2011-01-20 17:27 válasz az enyém volt, csak leírom:

Azóta 38-as méretet hordok jelenleg, az említett barátnőm 42-est. De így is mindenhol sok a 38, mert a 34-es az igazi mindenki szerint, az az "elvárás"... Akkora meg ha beledöglök, sem leszek...

2012. dec. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

[link]

Nem tudom, hanyas méret, 36 körül lehet, igaz csak 157 cm. De ez az alak tökéletes!

2012. dec. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!