Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 36-os méretű lányokat miért...

36-os méretű lányokat miért kell megalázni és leszólni?

Figyelt kérdés
Megjelent az ellenkampány a csontsovány modellek ellen, ami azt hirdeti, h a 4O-42-es méretű nők a szépek. Aki ez alatt van, az gebe és anorexiás és fúj. Folyton fikázzák a 36-os méretet, pedig azért nem mindegy, h valaki 18O vagy 16O centis magassághoz ekkora. Jól is néznénk ki, ha 16O centisen 42-es lenne a méretem :S
2011. jan. 13. 11:30
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%
szerintem 34-38 az úgy kb az egészséges tartomány. Én nem külső megjelenés miatt gondolom a túlsúlyt problémásnak, hanem egészségügyi gondok miatt. Fogamzásgátló miatt egyszer híztam 10 kg-t (azóta szerencsére már lement), nem néztem ki rosszul egyáltalán (mondjuk jól sem sztem de ez ízlés dolga), viszont az ízületeim állandóan fájtak, nehézkesen mozogtam, fáradékony és nyűgös voltam folyton. mióta visszafogytam azóta sokkal kevesebb problémáim vannak az ízületemmel. Valahol olvastam, hogy 23-24es BMI felett (amit még egészen 25ig egészségesnek tartanak, ami 70 kg!!!-t jelent egy kb 168 cm-s nőnél) már egész sor egeszségügyi problémával és kockázattal kell szembenézz (pl diabétesz, pco, hormonális zavarok stb). komolyan mondom hogy ebben lehet valami. Ha van az emberen súlyfelesleg még akkor is ha kevés, azzal teszi a legjobbat magával ha megpróbálja leadni. Az csak bónusz hogy csinosabb is lesz tőle.
2012. dec. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
172 cm vagyok, 60 kg és 36os méretet hordok. egyáltalán nem érzem magam olyan soványnak, vagy vékonynak. legalább 5-7 kg felesleg van rajtam. főleg a combomon és fenekemen. ez a 36os méret azért nem olyan pici. :D
2013. jan. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!