Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, nektek bejön ez a...

Lányok, nektek bejön ez a testalkat? :o KÉP

Figyelt kérdés

SZERETNÉM MEG KÉRDEZNI MI A JÓ EBBEN? VÁLASZOKAT ELŐRE IS KÖSZ

[link]

[link]

[link]


2011. febr. 3. 13:48
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
91%
Én nem nagyon vagyok oda a kigyúrt pasikért, de nem ez a lényeg, biztos sokaknak tetszel.
2011. febr. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
91%

Nekem sem jön be.

Egyáltalán nem.

De gondolom a legtöbb kiscsajszi odáig van érte. Persze nem lehet általánosítani, mindenkinek más az ízlése...

Mindegy, ez nem az én világom, valahogy az ilyen testalkatú pasikhoz nem tudok olyan belsőt társítani, amire nekem szükségem van valakiben. És őszintén nem tetszik.(:

2011. febr. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 A kérdező kommentje:

KÖSZ AZ EDDIGI KOMIKAT!!! ARRA LENNÉK MÉG KÍVÁNCSI SZERINTETEK A KÉPEN LÉVŐ SZEMÉLY HÁNY ÉVES?

EZT IS ÍRJÁTOK MEG TOVÁBBI SZÉP NAPOT

2011. febr. 3. 14:09
 14/50 anonim ***** válasza:
17
2011. febr. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim válasza:
100%
A CAPS LOCK ADEKVÁT HASZNÁLATÁBÓL KÖVETKEZTETVE SZERINTEM EZ A SRÁC 12 MÚLT. LEHET, HOGY TESTILEG TÚLFEJLETT, DE ENGEM NEM CSAP BE ;-)
2011. febr. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
100%

16,max 18 éves.Bocsi ha tévedek.

És bocsi,hogy pasi létemre írok,nem vagyok búza mielőtt valaki félreérti.Csupán érdekelt a lányok válasza.


Nekem az a véleményem a gyúrós srácokról,hogy általában kötekedősek és próbálnak arcoskodni az izom miatt.Csak azt a tényt felejtik el,hogy az emberek ereje genetikailag van kódolva.Mindenkinek meg vannak a korlátai,amitől erősebb már nem lesz,hiába a sok gyúrás.Sportnak jó,de nem szeretem ha emiatt nagyképű is lesz valaki.Nekem nincsenek ilyen formás és kidolgozott izmaim.Egyszerű melós gyerek vagyok.Amikor viszont az építkezésre bekerült egy testépítő,akkor kiderült,hogy egy zsákot alig bír megemelni.Hiába,a gyúrás lefárasztja a szervezetet,csak az önbizalmat erősíti. :D

Na bocs,nem akartam oltani,se okoskodni.Remélem Te a normálisabbak közé tartozol.

2011. febr. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem jön be ez a testalkat.(mackós fiúk tetszenek)

Nekem fontos,hogy okos és humora is legyen a srácnak.

Hogy te mennyi idős vagy? Fogalmam sincs..Mivel az arcod sem jön be,így nem is nézem mennyi idős lehet..De azt,hogy csupa nagybetűvel írsz az már nem okosságra utal,ugyanis a csupa nagybetűs szavak ebben az esetben kiabálásnak értendő..

Miért is kiabálsz velünk???

33/N

2011. febr. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 A kérdező kommentje:

Bocs a Capslock miatt de rossz a billentyűm aki azt írta hogy 12 éves vagyok, annak nagyon rossz az ítélő képessége!

A melós srácnak tök igaza van a fizikai munkához kitartás kell! Én is dolgoztam már fizikai munkát a vasútnál 120kg os betonokat kellet ki cserélni! Komikat kösz további szép napot mindenkinek

2011. febr. 3. 14:26
 19/50 anonim ***** válasza:
100%
hát ez nekem már visszataszító :S
2011. febr. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
és olyan 16-17nek nézlek
2011. febr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!