Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, nektek bejön ez a...

Lányok, nektek bejön ez a testalkat? :o KÉP

Figyelt kérdés

SZERETNÉM MEG KÉRDEZNI MI A JÓ EBBEN? VÁLASZOKAT ELŐRE IS KÖSZ

[link]

[link]

[link]


2011. febr. 3. 13:48
1 2 3 4 5
 41/50 A kérdező kommentje:
EZEKEN A CEMENTES ZSÁKOKOS TÉMÁN ANNYIT NEVETTEM XDDDDD EZÉ MEG ÉRTE FEL TENNI EZT A KÉRDÉST NA CSÁSZTOK
2011. febr. 3. 22:58
 42/50 anonim válasza:
Szerintem mind ezt a Mangekyo Sharingan segítségével csinálta ... A testépítésben már sikert aratott , nagyon jól ki dolgozta a testét mostmár ideje lenne neki ( szerintem ) Más vállalkozásokba kezdeni pl nyithatna 1 madár boltot szerintem az ideális lenne neki , természetesen olyat amiben nem dolgozna csak meg nyitná eladó nélkül csak bent röpdösnének a madarak , a másik meg az hogyha a testépítést folytatja ki tudja mien szinteket ér el lehet meg hódítsa Konohát :S Mind1 azt mondom sok sikert és a madár boltot mindenkéép nyisd meg ! By U.Itachi DXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDX
2011. febr. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsó komit a többi semmit nem ér az utolsó olyan fontos!! A madár boltot mindenképp meg nyitom majd és ki tudja majd minden településen lesz egy madár bolt!!!

A madár bolt miatt gyurok minden nap!! És meg akarok hódítani konohát ami a mangekyot illeti az télleg igaz na de ez van áháháháháh XD

2011. febr. 4. 11:29
 44/50 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik ugyan, szépek az izmok rajtad.

De egy kisebb izmos testtel is meglennék elégedve:D Nekem ez egy kicsit túl izmos:D. De azért szép:)

L19

2011. febr. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim válasza:

Nekem bejön *-*

az izmos srácok a legjobbak,mellettük biztonságban érezhetjük magunkat :) (röviden ennyih)

2011. febr. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:

pfuj >.<

Ez undorító :S :S

De komolyan, nem is kéne ilyen...


10/2


Nem értem miért hiszik azt, hogy a csajok a full kigyúrt pasikra buknak... -.-

2011. febr. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 A kérdező kommentje:
AKI UTOLJÁRA IRT TEGYEN MÁÁÁÁÁ FEL EGY KÉPET HOGY Ő MILYEN!! VAGY ÍRJA LE A NEVÉT GONDOLOM MILYEN SZÉP XDDDDDDDD
2011. febr. 8. 21:17
 48/50 anonim ***** válasza:
Nem tudok írni, ki kellett rohannom hányni :D
2011. febr. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
Megkésve bár, de én is hozzászólok:P Nekem is túl izmos, kicsit ijesztő már, de azért egyszer végigtaperolnék egy ilyen testet, hogy ezt is megtapasztaljam:D Én is a szálkás, vagy vékony srácokat szeretem. Pl. az "angyalok potyognak az égből" axe-reklámban levő főszereplő srác bejövős:) 21l
2011. ápr. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
elég idióta lehetsz a hozzászólásaidból ítélve
2011. ápr. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!