Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, nektek bejön ez a...

Lányok, nektek bejön ez a testalkat? :o KÉP

Figyelt kérdés

SZERETNÉM MEG KÉRDEZNI MI A JÓ EBBEN? VÁLASZOKAT ELŐRE IS KÖSZ

[link]

[link]

[link]


2011. febr. 3. 13:48
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
100%

Jesszusom, semmi. Bocsi...


Nem szeretem az ilyen izmos fiúkat.

2011. febr. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:16


Amit írtál, az baromság. Szerinted az izom csak magától nő? Nem kell folyamatosan terhelni, ellátni tápanyaggal? Ha mindenkinek az ereje genetikailag kódolva lenne, akkor nem tudnád terhelni a végsőkig az izmaid, nem alkalmazhatnád a progresszív terhelés elvét.


Amúgy, ha egy testépítő az első nap lefárad, az maximum azért van, mert más technikával edz, és még nem szokott hozzá ahhoz a terheléshez. Amúgy utálom, hogy mindenki beszól, hogy discoizom, diszfunkciós, stb. Érdekes módon, én lazán elviszek kézben 2-3 cementes zsákot, ha kell.

2011. febr. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 A kérdező kommentje:
2011. febr. 3. 15:02
 24/50 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszik.
2011. febr. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:

Cementes zsákot?Én 100-at is elviszek nem csak hármat. :)

Viccet félre téve,25kg egy zsák cement.Abból 3 zsákkal csak 75kg.Ne hívja magát férfinak aki 75 kilóval nem bír el.Ehhez nem kell gyúrni.

Ha régi fajta 50kilósra gondolsz,az is "csak" 150kg.Egy átlag 80-85 kilós férfinek ez nem nagy súly,pláne ha hozzá van szokva a munkához.

Továbbra is azt mondom,hogy a kigyúrt izomzat csak látványelem,nem kell feszíteni a kilókkal.

Mindegy,legyen igazad neked.Sokat szenvedtél a külsődért,ezért is veszed rossz néven,ha egy kevésbé izmos ember erősebb nálad.

Nem akarok bántani senkit és a vitától is elzárkózom.Ehhez a kérdéshez ez volt az utolsó hozzászólásom.

Köszi,szép napot mindenkinek! :)

2011. febr. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
3 zsáknál több nem fér egyszerre a kezembe, és az 50 kilós zsákról beszélek...
2011. febr. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
59%

Nekem nagyon tetszik (ha a fejet nem nézzük..), én szeretem az izmos pasikat, bár, ha már ennél is kigyúrtabb lenne, az már nem tetszene.


27/N

2011. febr. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszik. Én a természetes izomzatot preferálom, ami nem a konditeremben mászik rá az alanyra. Ráadásul az ilyen gyúrós majomebereknek az intelligenciahányadosa az esetek igen nagy százalékában megegyezik egy kifejlett német juhászkutya testsúlyával.
2011. febr. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretem a túl izmos fiúkat, és ez már szerintem abba a kategóriába tartozik.

Az optimális szerintem ez:

[link]

vagy ez:

[link]

vagy ez:

[link]


Én személy szerint a szálkásat szeretem:) De inkább legyen egy kicsit vékonyabb, vagy egy kicsit macisabb, mint túl izmos.


19/L

2011. febr. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez már túl izmos :D
2011. febr. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!