Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kép vagy a tükör az igaz?

Kép vagy a tükör az igaz?

Figyelt kérdés
Ha belenézek tükörbe, akkor normális az orrom viszonylag... viszont ha lefényképezem, akkor miért lesz alul görbe? Melyik mutat igazat?
2011. febr. 4. 19:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2011. febr. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
kép!!!!
2011. febr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
utolsónak: a kép lehet valakiről nagyon jó és nagyon rossz is, amellett, hogy ez függ a fotogénségtől is, még sok más tényező is közrejátszik, pl. fények, vaku, póz ... stb. tehát csalóka, akkor inkább már a tükör, de az mondják vannak árnyalatnyi különbségek attól, amit a tükörben látsz a valósághoz képest. Talán a videó az, ami még reálisabb akkor, bár ott is számítanak a fények ... stb. Miért kérdezed amúgy?
2011. febr. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
tükör!!
2011. febr. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen a tükör ad valóságos képet, az egész az optikán múlik, az meg nem hazudik, szimpla fizika az egész.


A képek csalnak, lehet, a gép hibája is, meg lehet, hogy nem vagy elég fotogén, ha a képeken hülyén nézel ki.


Képeken én is furcsa vagyok, ezért szoktam idióta fejeket vágni, ha valaki fényképez, hogy rátegyek még 2 lapáttal! XD

2011. febr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Tehát tényleg ronda az orrod.
2011. febr. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
pont, hogy tükörbe néz ki normálisan... és fényképen pl. mobilommal nem, webcammal nem, de fényképezőgéppel igen, ( de nem mindegyikkel :D)
2011. febr. 4. 20:56
 8/13 anonim ***** válasza:
67%

a kép adja vissza a valóságot!!


a tükörben az "agyad által generált" képet látod...


bocs nem tudom szebben kifejezni:P

2011. febr. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a tükör. Egy kép milyensége függ az illető fotogénségétől, a fényviszonyoktól, beállításoktól, stb. Pl. van egy barátom, aki élőben nagyon helyes, de a képeken borzalmasan néz ki, mert egyszerűen nem fotogén.
2011. febr. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem is a tükör ha nem nézed magad elfogultan h "jajj de jol nézek ki" azaz nem vagy valami nagy egoista. képek jobban csalnak szerintem. tükörnél próbálj ki egy jól megvilágított próbafülkében. jobban mutat mindent mint egyy kisebb tükör.
2011. febr. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!