Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Én vagyok ferde, vagy a tükör...

Én vagyok ferde, vagy a tükör torzít?

Figyelt kérdés

Már régóta észrevettem, hogy sok tükör az egyik oldalt magasabbnak mutatja, mint a másikat. Nálatok is így van?

A tárgyak is ferdén állnak benne, tehát nemcsak én.


2011. febr. 18. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tárgyak is ferdék akkor a tükör szar. Ha csak te akkor lehet, h gerincferdülésed van.
2011. febr. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én kb 1 éve vettem észre, hogy nekem gerincferdülésem van.

A bal oldalt elég szép, ívelt a derekam, jobb oldalt szinte egyenes vagyok:-S A jobb vállam jóval lejjebb van, mint a bal. És mikor kis tükörrel nézem magam nagy tükörben hátulról, na akkor látszik igazán:-(

2011. máj. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam is igy van, pl a munkahelyemen. 4 tükör is van (butik), egyik kövérít, másik soványít, másik kettő nem egész alakos, ugyh abban csak arcot érdemes nézni. Szóval aki kövér, azt a soványító tükör elé vezetjük aki meg vézna ... csak vicc :)). Én jobb szeretek a soványító elé állni, mert legalább arra a pár másodpercre magasabbnak tűnök, mert kicsit széthúzódik hosszába a tükörkép.
2011. máj. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!