Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, miért variáltok srác...

Lányok, miért variáltok srác terén?

Figyelt kérdés

Miért kell mindjájatoknak "férfi" ennyire lenézitek azt akinek "más" a külseje? Ti nem tanultátok még meg azt h nem a külső alapján kell elkönyvelni vkit?


Ez a kérdés azért fogalmazódott meg bennem, mert jösztök ezzel a f*szsággal h így férfi úgy férfi megtudjon védeni odalehessen bújni mellé stb.

Ezeket mind csak kopasz kigyúrt majmok mellett tudjátok elképzelni?

A 160-70cm-eretekhez miértnem választotok hozzátok illőt?


A másik idétlen meglátásotok a divatos haj és ruha, 1 férfi nem is foglalkozhat magával többet mint 1nő? Ezért legyen szinte kopasz h még csinosítgatni se tudja a haját v h van ez?

23/F


2011. febr. 10. 18:51
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom te hol élsz, te annyiszor látok lányokat akik vékony fiúkkal vannak együtt, és szeretik egymást. És nem is jóképűvel mondhatni átlagossal.
2011. febr. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
wtf?
2011. febr. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:

de annyiszor látok*


helyesbítek

2011. febr. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 szamóca. ***** válasza:
100%

Miért nektek miért csak a modellalkatú 95D-s műanyaglány a nőies? miért nem számít más csak hogy jól szopjon?

neked nem ez számít?

na látod... nekem sem a kigyúrt kopasz disznók jönnek be.:)

2011. febr. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Na ez a másik.

Általában a férfiak is az olyan nőkre buknak akik nagy mellük van , vékonyak és formás fenekük.

2011. febr. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Mégis itt a gyk női részlege, meglehetősen dobálkózik a szavakkal.


Az tetszik h kis 20-24éves nők írkálnak, h nekik fiatal hozzáteszem 1 koruk beli srác.

2011. febr. 10. 19:05
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

mi van? tök hülyeséget beszélsz. általánosítasz.

igen, jó ha oda lehet bújni valakihez, megvéd, de nekem nem zsánerem a kopasz, ajtósszekrény típus, és nagyon sok lány hasonlóan gondolkodik, szóval megint 2-3 lány véleményét vetted alapul, gratulálok.

és ne foglalkozzon többet a külsejével, mint én, sőt mivel én reggel fél óráig készülődöm, neki még annyit sem kéne, mert elég kiábrándító. szerintem. de valakinek nem, szóval most ezt se vedd olyan nagy igazságnak, általános szabálynak.

a férfit meg úgy látom, te azonosítod ezzel a biztonsági őr típussal. hát kur.vára nem. én csak annyit kérek, hogy egy pasi ne alapozózza magát,ne sminkeljen, ne járjon az enyémnél tapadósabb nadrágba és ne legyen vállig érő haja. van egy arany középút a vadállatok és a kislányos fiúk között is, ami nekem tökéletes. én 166 cm vagyok, egy 178as pasi tetszik, nem tudom, ezt hogy érted. mindenki olyan magasságú, méretű pasit választ, amilyet akar.

egy utolsó: savanyú a szőlő valamiért, és így próbálod kitölteni a felháborodottságot, csalódottságot?

19L

2011. febr. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

jaa, értem már. képzeld, nekem egy 43 éves pasi tetszik, aki olyan 35nek néz ki.:) na tessék. látom, ez böki a csőröd, hogy nem kellesz a veled egyidőseknek. ez van.

előző

2011. febr. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Engem nagyon lenéznek úgyérzem kölyökként tekintenek rám, olyan lányok akik ha tudnák magukról h mekkora "gyerekek" szintén.


Ehhez a sráchoz hasonló a karakterem, csak nekem sötétbarna a hajam

[link]


Ebben mi kifogásolni valótok van?

2011. febr. 10. 19:13
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Nekem aki olyat mond, hogy mindnyájatok helyet mindjájatok meg főleg olyat, hogy JÖSZTÖK, az ne magyarázzon inkább :S


Másrészt: rossz körökben mozogsz. A kigyúrt, kopasz majmok kifejezetten a diszkós p.csa és plázak.rva kategória vágyálmai, de rajtuk kívül az összes más réteg és ezzel együtt a normális lányok és rosszul vannak ezektől. Arról pedig szerintem nem a normális nők tehetnek, hogy te merre nézelődsz...

2011. febr. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!