Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, miért variáltok srác...

Lányok, miért variáltok srác terén?

Figyelt kérdés

Miért kell mindjájatoknak "férfi" ennyire lenézitek azt akinek "más" a külseje? Ti nem tanultátok még meg azt h nem a külső alapján kell elkönyvelni vkit?


Ez a kérdés azért fogalmazódott meg bennem, mert jösztök ezzel a f*szsággal h így férfi úgy férfi megtudjon védeni odalehessen bújni mellé stb.

Ezeket mind csak kopasz kigyúrt majmok mellett tudjátok elképzelni?

A 160-70cm-eretekhez miértnem választotok hozzátok illőt?


A másik idétlen meglátásotok a divatos haj és ruha, 1 férfi nem is foglalkozhat magával többet mint 1nő? Ezért legyen szinte kopasz h még csinosítgatni se tudja a haját v h van ez?

23/F


2011. febr. 10. 18:51
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
helyett*
2011. febr. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

savanyú a szőlő valamiért, és így próbálod kitölteni a felháborodottságot, csalódottságot?


Igen, úgyérzem elbújhatok 1 pár mm-es hajú ember mellett. Mert h valakinek az a komoly férfi.

2011. febr. 10. 19:15
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
igen, valakinek. valakinek meg nem. de általánosítottál. és az nagy baj.
2011. febr. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:

utolsónak totál igaza van ;) amúgy kérdező, ha úgy nézel ki, mint a képen a srác, akkor nem hinném, hogy bajod lenne a csajozással


19L

2011. febr. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
19:15-nek milyen igaza van... Inkább azon gondolkozz el, amit ő írt és főleg az utolsó mondatán!
2011. febr. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

Pedig mégis levegőnek néznek, fiatalabbak megnéznek persze ilyen 16-18év között.

De velük hova kezdjek

2011. febr. 10. 19:25
 17/34 szamóca. ***** válasza:

nahát azér az sem egészséges ha egy 19 éves lányka egy 43-as faszi után leskel :DD de végülis papás-lányosra biztos jó.

nem tudom engem nem zavar ha készülget a pasi sokáig... ha neki egy óra kell a haj bleövéséhez hát hajrá. persze ne legyen metroszexuális, de egyébként felőlem azt csinál amit akar.

a kérdés ettől még általánosítás marad, a korhatárral együtt is... bár tény hogy a nők szeretik a 2-3 évvel idősebb pasikat, az érettség csúszása miatt...

csak tudod ott van a probléma, hogy - ez is általánosítás lesz :)) - azok az emberek akik így felháborodnak hogy a másik nem mennyit válogatá általában ugyanúgy válogat maga is.

neked miért nem jó 2-3 évvel fiatalabb lány?

a másik epdig hogy általában a falkavezér csajokra jellemző ez a kigyúrt kopsz fuxos milliomos pasi kell. adj lejebb a saját elvárásaidból, nézz rá egy olyan nőre is aki nem a középpontban éll, hidd el ő nem válogat annyit

2011. febr. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

mit nem egészséges? 40-45 a legjobb pasikor, meg majd én azt tudom. a nem egészséges kategória tök nem itt kezdődik.

most elkezdhetném mondani, hogy a "srác" tök fiatalos, gitározik egy zenekarban, bulizunk, tökre azok a dolgok érdeklik, mint engem, egy nagy gyerek. szerintem ez rendben van, senkinek semmi köze hozzá :)jól érzem magam, és úgy hallom vissza, ő is.

19L

2011. febr. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 szamóca. ***** válasza:
67%

hát egs. naná hogy élvezi, melyik 40es pasi ne élvezné a fiatal husit? :D

pedomaci megirigyelné.

2011. febr. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Imádunk, szamóca. x3
2011. febr. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!