Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, miért variáltok srác...

Lányok, miért variáltok srác terén?

Figyelt kérdés

Miért kell mindjájatoknak "férfi" ennyire lenézitek azt akinek "más" a külseje? Ti nem tanultátok még meg azt h nem a külső alapján kell elkönyvelni vkit?


Ez a kérdés azért fogalmazódott meg bennem, mert jösztök ezzel a f*szsággal h így férfi úgy férfi megtudjon védeni odalehessen bújni mellé stb.

Ezeket mind csak kopasz kigyúrt majmok mellett tudjátok elképzelni?

A 160-70cm-eretekhez miértnem választotok hozzátok illőt?


A másik idétlen meglátásotok a divatos haj és ruha, 1 férfi nem is foglalkozhat magával többet mint 1nő? Ezért legyen szinte kopasz h még csinosítgatni se tudja a haját v h van ez?

23/F


2011. febr. 10. 18:51
1 2 3 4
 21/34 szamóca. ***** válasza:
48%

mer a szamóca egészséges. ne félj, a muffin is az, ma be is toltam belőle egy tepsivel:D

ellenben a tataszekszualitással:D de ahoz meg nincs közünk, ugyhogy nc :D

2011. febr. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

Neked vannak problémáid.

De javaslom a csúnya lányokat, ha zavar, hogy ennyit számít a külső.


Amúgy, ha megmozdítod a segged, akkor lehet te is jól fogsz kinézni?!

2011. febr. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én lány vagyok, de ha tényleg hasonlítasz a képen lévő srácra, és a lányok levegőnek néznek, akkor a lányokkal van a gond. XD

Engem a hideg kiráz a "kopaszkigyújt" pasiktól...


22L

2011. febr. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
úgy van szamóca, semmi közöd hozzá :) majd lesz a te pasid is ennyi, és majd megirigyli az ő külsejét, hidd el :)
2011. febr. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 szamóca. ***** válasza:

csak mire az én pasim lesz ennyi a tiéd már joesetben is csak daruval állítja fel. rosszabb esetben már csak az örökséget élvezed.

de hhejjej, nekem aztán tökmindegy, csak ne legyél így elszállva. nem dicsőség az, hanem állapot. méghozzá múló állapot, ami azt illeti =)

2011. febr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Na, ne itt kampányoljunk már az enyje apakomplexus mellett.

Inkább tanítsuk meg a kérdezőnek, hogy olyan szókapcsolat nincs, hogy "hova kezdjek", csak "mit kezdjek" :)

2011. febr. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
*márhogy enyhe... ez nem az én napom:)
2011. febr. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
én? nem vagyok elszállva, csak idegesít, hogy mások próbálnak beleszólni a BOLDOGSÁGBA. egyébként szerintem az a fontos, hogy mi van most, nem hogy mi lesz.
2011. febr. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Legyél BOLDOG az öreggel, szerintem szamóca se akar épp eltiltani tőle.

Tényleg, szamóca, ismerős vagy kicsit. Ha azt írom, Martion?

2011. febr. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

az is vagyok, egy iszonyú jóképű, örök gyerek, de mégis érett pasival! :)

ennyi. most már koncentráljunk a kérdésre, bár én már megválaszoltam. a lényeg az, hogy szerintem akkor sem a legokébb a felfogásod, mármint neked, kérdező.

2011. febr. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!