Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nem érzem...

Mit csináljak ha nem érzem jól magam a bőrömben? Csak a hibákat látom a testemben.

Figyelt kérdés

Hogyan fogadjam el magam? A bajaim amiket épp lecsekkoltam tükörbe:

-a seggem nagyobb mint kéne tisztára kidomborodik

-elöl deszka hátul léc vagyok ezért gáz a seggem amúgy

-keskeny váll, keskeny derék, keskeny csípő -> 3szor szélesebb comb, és óriási, vastag, bokasüllyedéses, lúdtalpas, oszlopszerű lábak!

-magas vagyok

-olyan a fejem mint egy orknak



Oké oké. De mindenhogy gáznak érzem magam. Így mások sem fogadnak el osztálytársaim is mondják milyen csúnya vagyok.



Hogy fogadjam el magam?


2011. febr. 16. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbálj leszokni a csipsz, csoki, nasi evésről, ha szoktál enni. Kezdj el mozogni, akár otthon is dvd-re. Ápold a hajad, a bőröd, emelj ki magadon mindent, amit szeretsz.
2011. febr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
semmit nem szeretek magamon.. állandóan nassolok de nem látszik meg rajtam 175 magas és 57 kiló vagyok..de az alakom a szar.. lusta vagyok mozogni...úgyhogy ez a hiba... mert most beteg is vagyok ilyenkor felerősödnek ezek a dolgok.. és netfüggő vagyok mert nincsenek barátaim csak interneten.. ezért állandóan fentvagyok hogy velük bezsélhessek... alig várom a jóidőt meg a nyarat hogy rendbeszedhessem magamat!!!! szurkoljatok :(
2011. febr. 16. 21:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Figyelj ne legyél ennyire negatív, hidd el, ha elkezdesz kicsit mozogni otthon, egy idő után már nem esik annyira nehezedre és jól fog esni, jobb kedved lesz. Akikkel meg neten beszélsz, próbáld rábeszélni őket, hogy mozduljatok ki ide oda, ahol mások is körül vesznek. Próbálj kimozdulni, ne hagyd magad ennyire bepunnyadni. Fel a fejjel :)
2011. febr. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

-a seggem kisebb mint kéne, lezsoktak fokhagymaseggűzni

-elöl deszka, hátul léc.

-szélesebb váll, keskeny derék, nemsokkal keskenyebb csípő

-baromihosszú vékony lábak - állítólag szép, szerintem olyan vagyok mint egy antilop.

-enyhén anorexiás beütés, 170cm + 46 kg.

-ovális a fejem, az egyik profilomból úgynézek ki mint egy fogyatékos, a fogaim ferdék és fogszabályzóm lesz


1. nem vagy egyedül.

2. így is van barátom = szinte ugyanolyan heyzetben vagyok mint te, vagy rosszabban, így nekedis csomó esélyed van :)

3. én sem tudom elfogadni magam, akárhogyis mondják hogy ilyen szép vagy, olyan szép vagy, szerintem meg rondavagyok (sokszor lecsúnyáztak a BARÁTNŐIM. fiúk szerint meg szépvagyok..szóval vagy irigyek vagy én nemtom de én miattuk mára már csúnyának mondom magam)


csak ennyit akartam, remélem neked ettől jobb! 14/L

2011. febr. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az a baj hogy a neten vannak barátaim, egyik kamcsatkába lakik másik karakószörcsögön.. itt a közelbe talán egy barátom van vele is elég ritkán találkozom. megpróbálok változtatni majd a dolgon, de nagyon nem tudom elfogadni magam, retttenetesen fáj ijenkor tükörbe nézni! kösz a válaszokat.
2011. febr. 16. 22:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Figyelj,ezt magadban kell rendbe tenned. Én is így voltam vele sokáig és most sem vagyok másképp vele csak már kezdem elfogadni ,hogy én ilyennek születtem. De ezt mindenképpen magadban kell tisztázni, mert amíg nekem is azt mondták, hogy fogadd el magad ilyennek amilyen vagy stb..(tudod a megszokott szövegek) addig nem történt változás. De valahogy azóta elgondolkodtam azon, hogy van akinek még rosszabb sors jutott és inkább elfogadom magam mint egész életemen keresztül marcangolni magam azért amilyen vagyok. Néha vágyodóm azért, hogy lehessek másmilyen, de már mindegy. Az sem mindegy hány éves vagy, mert még változhat a tested.

Egyébként nekem a fejemmel van a gond amúgy, profilból még oké de előlről valahogy nagyon furcsának találom az arcomat..:S Akkor deszka vagyok nincs semmi mellem 18 éves létemre. Alacsony is vagyok. A hajam sem dús, nem is szép. És miteszeres is vagyok.

Kezdj el tornázni, fuss, sportolj! Hidd el az jót fog neked tenni.

És attól még beszerzhetsz pár új csinos ruhát.=) Menj el valakivel vásárolni, hidd el jót fog tenni. És próbálj ne a rossz tulajdonságaidra koncentrálni, tedd előtérbe a jó tulajdonságaidat. Amikben biztos vagyok,hogy van neked csak észrekell venned!

2011. febr. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és hol laksz? Ha gondolod írj privit. Gondolom van msn-ed szívesen beszélgetnék veled ezekről a problémákról.
2011. febr. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!