Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem érzem jól magam a bőrömben?

Nem érzem jól magam a bőrömben?

Figyelt kérdés
Sokszor úgy érzem,amikor belenézek a tükörbe,hogy ez nem is én vagyok.Nem tetszem magamnak,nem érzem jól magam így.Legszívesebben kilépnék a testemből.Se kivül,de belül nem vagyok elégedett magammal.Hogyan lehet ezen változtatni?
2009. nov. 21. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy kor ehhez jól jött volna...tiniknél ez tök normális...Nekem is voltak ilyen gondjaim, például az orrom...kiskoromban csaka zt nézegettem, hogy ha nem lenne az orrom egész jól néznék ki aztán egyszercsak észrevettem hogy már vagy két éve nem is sopánkodtama z orromon...mondjuk lehet hogy azért mert lett elég bajom a pattanásokkal, de azt a gondot a bőrgyógyász megoldotta :)


kicsit talán én is bezárva érzem magam, de ez sokakkal van így....növelheti az önbizalmat néhány bók...

2009. nov. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én akkor vagyok így amikor nincs benn a kontaktlencsém és nincs rajtam make up. néha megijedek magamtól komolyan főleg egy melegítőben.:D mint egy kivénhedt nyanya.:X na de mindegy.:D keress olyan ruhákat, amik előnyösek egy kis smink és wow jó lettél.;)
2009. nov. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!