Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért vágatja le olyan sok nő...

Miért vágatja le olyan sok nő a hosszú haját, miután gyereke születik? (esetleg miután férjhez megy)

Figyelt kérdés

Már többször felmerült, azért írtam ki külön kérdésként, magyarázza már el valaki... :) Most is kérdezte valaki a család-topikban, hogy egy anyukának már nem decens szépnek lenni? (Meg a "miért nem hordanak már hosszú hajat" kérdésben felmerült.) Régen falun ugye aki már asszony volt, hiába volt 20 éves, kendőben kellett járnia - ez lenne a mai megfelelője? :D:D:D Komolyra fordítva a szót, tényleg ekkora macera a hosszú haj a gyerekkel? Nem lehet összekötni, feltűzni, befonni???

Vagy ez a hajlevágatás korhoz köthető, nem a gyerekhez? Pl. egy 30 éves nőnek már jobb, komolyabb a beállított, becsavart, stb. rövid vagy félhosszú frizura?


2009. febr. 20. 22:23
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Elsősorban arra gondoltam,a nagyon hosszú haj ritka ebben a korosztályban (derékig érő v. hosszabb).

De lehet, csak véletlenül az én ismeretségi körömben alakult így :)

2011. jan. 23. 23:02
 22/22 anonim válasza:
hu de reg volt ez a kerdes felteve de nekem most aktualis...2 eves a fiam es hosszu fekete hajam volt...egy fel eve levagattam tusire (rovidebb mint a ferjeme) es voros lett...nekem sokkal jobban all a rovid mint a hosszu es igazi bombazonak erzem vele magam...ami azt illeti sokkal tobb a gond egy rovid frizuraval mint egy hosszuval...h atetszik ha nem 2 hetent efodraszhoz kell menni vele mert ahogy no egybol puffosodik...persze fodrasz utan azonnal be kell festeni mert virit a sajat hajam szine...sokkal tobbett foglalkozom a 2 centis hajammal mint anno a derekig erovel
2011. márc. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!