Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mindenkinek vannak teljesen...

Mindenkinek vannak teljesen egyedi arcvonásai, amik csak rá jellemzőek?

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy 15/L vagyok és barna a szemem is meg a hajam is. Mindig attól félek hogy rengeteg ilyen lány van és hogy össze fognak keverni valakivel. De különös, mert akik már vagy 10 éve nem láttak azok is megismernek.

Hülyeség amit gondolok?


2011. jún. 4. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez f*szság. Attól még, hogy barna hajú és szemű vagy, az arcod egyedi, szóval szinte lehetetlen, hogy összekeverjenek valakivel (hacsak nincs egy veled egypetéjű ikertestvéred). Az én osztályom is tele van barna hajú-barna szemű lányokkal, mégis megismerem mindet.:D
2011. jún. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Engem a hülye fiúk összekevernek a bnőmmel,mikor teljesen különbözünk. -.- Bennünk is csak a barnahaj+szem a közös. Stílus és személyiség marhára más. Ja és a keresztnevünk is egyforma. Az osztálytársaimnak ezek szerint eléggé kicsi agyuk van.. :S
2011. jún. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség!A haj és a szemszín közel sem minden.

[link]


[link]

[link]


Ők is ugyanezekkel a tulajdonságokkal rendelkeznek,mégsem mondaná senki,hogy egy kicsit is hasonlítanak.

2011. jún. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!