Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van ez velem? Vagy...

Miért van ez velem? Vagy miért érzem ezt?

Figyelt kérdés
Nem tudom magamról eldönteni hogy, csúnya vagyok-e. Próbálok mindig vagányan öltözködni, belőni a hajam stb.. De úgy érzem, hogy ezek mind hiába, mert olyan mintha észre se venne senki (lányok) és már nem tudok, hogy öltözködni ,meg hajat csinálni, mert egyszerűen kifogytam. Mit tegyek?? segítsetek! am szőke haj, kék szem, és kb 169-170 c magas vagyok Köszönöm!! 17/F
2011. nov. 4. 00:26
 1/5 A kérdező kommentje:
meg állandóan, ha olyan helyen vagyok ahol van pl tükör bemegyek megnézem h normálisan ál-e még a hajam, nem-e azért nem vesznek észre mert szétment a hajam.
2011. nov. 4. 00:27
 2/5 anonim ***** válasza:
tudom, idegesítő duma, de lehet, hogy tényleg érdemes lenne képet felraknod, mert bárki más elfogulatlanul meg tudja ítélni, hogy csúnya vagy-e. amúgy meg az egészséges önbizalom mindig fontosabb, mint a kinézet, belülről építkezz, ha másból már kifogytál:)
2011. nov. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem bejönnek a kék szemű, és a szőke hajú fiúk. :)
2011. nov. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mit jelent nálad a "menő" öltözködés? lehet,hogy azzal van a gond..
2011. nov. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
most már csak egy egyéniséget kellene beszerezned....
2011. nov. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!