Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet valaki szép fogszabályzó...

Lehet valaki szép fogszabályzóval? Mennyire ciki?

Figyelt kérdés
Lehet , hogy lesz alsó állandó fogszabályzóm. Szerinted egy fogszabályzós visszataszító? Nagyon félek , hogy kicikiznek miatta. Az a baj a kivehetőssel , hogy volt de soha sem használtam. Meg csak hatásosabb az állandó.
2011. júl. 19. 20:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
én fogszabályzós voltam és egyszerűen imádtam!:) és abszolút nem cikiztek...:) miért cikiztek volna? :) te cikizhetnéd a többi embert akinek nincs szabályos foga, mert te neked az lesz:) gyönyörű szép fogak :) én nagyon szerettem fogszabályzós lenni :D szomorú is voltam mikor levették :D
2011. júl. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Az a kérdés hogy nem-e túl trendi? És nem félsz-e hogy megvádolnak azzal, hogy csak divatból szexigége miatt hordod.
2011. júl. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Utolsó: szerintem félreértettél valamit , mivel én nem azért hordanám mert tetszik (mert egyáltalán nem tetszik) hanem mert kell.
2011. júl. 23. 19:47
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem értettem félre. Csak te nem tudod mi a helyzet.


Kicsit hátulról mellbe mondtam. Hogy nem ciki hanem trendi.

2011. júl. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem kivehető fogszabályzóm van.. eleinte nekem sem ment nagyon a nyelés, féltem, hogy széttöröm. De már kb. 3 hónapja van, és hozzászoktam. Csak ugye havonta állítanom kell rajta, és olyankor kegyetlenül tud fájni, amikor kiveszem. Egyet értek veled, szerintem sem olyan hatásos, mint az állandó, de nekem már most látszik, hogy javult a fogam. :)
2011. júl. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem is van, soha nem cikizett senki. szeritnem inkább az a ciki, ha úgy maradt volna, amilyen előtte volt. görbe foggal senki nem mosolyog olyan felszabadultan, mint akinek szép fogai vannak. aki meg igen, annak meg grat!:) ki fogod bírni, ennél lesznek sokkal nehezebb dolgok is az életben. sőt, inkább később fogod nagyon bánni, ha nem csináltatod meg, de akkor meg már csak nagyon sok fáradtság és pénz árán lesz rá lehetőséged. egyáltalán nem ciki, gondolj a végeredményre :)
2011. júl. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!