Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez azt jelenti, hogy csúnya szám?

Ez azt jelenti, hogy csúnya szám?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy szép vagy csúnya a szám. Mármint eléggé telt és a szélességével sincs baj, de jóformán nincs íve felül. [link] kb iylen csak egy picit teltebb.


de még ehez is tudnám hasonlítani persze enyém sokkal teltebb de az ív nekem is vmi iylesmi [link] szerintetek csúnya?


2011. júl. 20. 18:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
sztem nincs vele gond:D
2011. júl. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
szerintem sincs
2011. júl. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2011. júl. 20. 18:57
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem szép, de jobb lenne a te ajkaidat látni. :)
2011. júl. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Sztem Anikóé szép, a másik nekem nem tetszik.

Attól még a Tied is lehet szép:-)

2011. júl. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
köszönöm, hát nem hiszem h tudnék képet mutatni mert képen nem látszik annyira meg nem igazán szeretek magamról vagy bármely testrészemről képet mutogatni ismeretlen embereknek. De találtam még egy lányt akinek jobban hasonlít a szája az enyémre: [link]
2011. júl. 20. 19:17
 7/15 anonim ***** válasza:

Most tényleg azt hiszed, hogy értékes választ lehet erre adni úgy, hogy olyan lányokat linkelgetsz be, akiknek "hasonlít" a szájuk a tiédre?

Egyrészt Te sem látod objektívan, így kérdéses, mennyire is hasonlítanak ezek a tiédre. Másrészt hogy szép-e, komolyan függ az arc egészétől.

2011. júl. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem csúnya. :)
2011. júl. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

álasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:21ű


Egyetértek...


Ha szép a szád de különben "csúnya" a fejed összhatása akkor senki sem fogja azt gondolni hogy "jaj de a szája milyen szép"...és fordítva..

2011. júl. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik, bár semmi különösebb baj nincs vele.

De szerintem amúgy senki nem fogja külön a szádat nézni :D

2011. júl. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!