Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez azt jelenti, hogy csúnya szám?

Ez azt jelenti, hogy csúnya szám?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy szép vagy csúnya a szám. Mármint eléggé telt és a szélességével sincs baj, de jóformán nincs íve felül. [link] kb iylen csak egy picit teltebb.


de még ehez is tudnám hasonlítani persze enyém sokkal teltebb de az ív nekem is vmi iylesmi [link] szerintetek csúnya?


2011. júl. 20. 18:45
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ezt a kérdést azért írtam ki, mert kíváncsi voltam a véleményekre. Én is nagyon jól tudom, hogy az arcomtól is függ de gondolom ti sem raknátok be az egész arcotokat erre az oldalra, és nem arról szólt a kérdés, hogy milyen az arcom hanem h nketek tetszenek e azok a szájak amiket linkeltem. És attól még, hogy a kérdésben vannak összefüggéstelen részek attól még szerintem lehet érteni, hogy mire gondoltam. :)
2011. júl. 20. 21:02
 12/15 A kérdező kommentje:
Egyébként kedves A válasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad. ha szerinted nem lehet értékes választ adni a kérdésemre minek írtál?
2011. júl. 20. 21:06
 13/15 anonim ***** válasza:

"ha szerinted nem lehet értékes választ adni a kérdésemre minek írtál?"


- Mert gondoltam Te mégis azt várod, és rámutattam, miért nem fog így menni. Puszta jó indulatból.

2011. júl. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
sminkkel tudsz rajta javítani.:)
2011. júl. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm :))
2011. júl. 21. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!