Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A tükör vagy a fénykép mutat...

A tükör vagy a fénykép mutat rólam 'igazi' képet?

Figyelt kérdés
Nem mondanám magam csúnyának, de nem vagyok megelégedve magammal. A tükörben még csak-csak, de képeken egyáltalán nem. Lehet, hogy azért, mert nem vagyok fotogén? A képeken nagynak látom az orrom például, de a tükörben szinte fel sem tűnik. Melyik vagyok valójában?
2011. aug. 7. 12:50
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Végülis vannak olyan lányok, akik nem fotogének, de élőben nagyon szépek. Holnap össze is hasonlíttatom a párommal a valóságot és a fényképet :-)
2011. aug. 7. 16:15
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez amúgy tényleg izgalmas és érdekes dolog. Ha úgymond "megcsinálom" magam picit- ez alatt azt értem h pici smink meg frizura tudok tok jo képeket csinálni, amin szépnek látom magam. Viszon épp ebben az állapotomban olyan képek is lehetnek h megijedek. Nemtudom, ezzel nemvagyok 1edul?
2011. aug. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Ez nálam is így van, kedves utolsó! Szépen összerakom magam, meg is dícsérik, hogy milyen jól nézek ki, szép vagyok, de ha meglátom magam a képen már el is bizonytalanodom...
2011. aug. 7. 16:53
 14/27 anonim ***** válasza:

Szerintem a fénytől is sok függ és az adott pillanattól, és hogy épp milyen szögben állunk a képbe :)

Ezért nem is szeretek annyira fényképeszkedni mondjuk a bulikban, mert ha az netre felkerülakkor - áááá, már jártam így :D

Előző voltam :)

2011. aug. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

16:49

én is pont így vagyok :D

2011. aug. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 Zakathol ***** válasza:
62%

A tükör.

A fényképezővel általában nagylátószöggel fényképezi magát az ember ami torzítja a fejet de k.u.r.vára.

2011. aug. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Tukor.

Mi eleg sokat videozunk, videokon kb pont ugy nezek ki, mint a tukorben.

Fotok: 10-bol 2-3 darabra mondom azt, hogy jo, 1-2 darab elmegy, a tobbi kuka.

2011. aug. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
van egy nagy tükröd? szoba falán, szekrényen? ha belenézel akkor az nem te vagy hanem a tükörképed. ahhoz hogy megtudd hogy nézel ki valójában kell egy másik egy kisebb, mondjuk egy kézitükör. Nézz bele előbb a nagytükörbe, aztán tartsd úgy a kistükröt a kezedben és állitsd úgy hogy a kistükörben lásd magad a nagytükörben. az a lényeg, hogy te a tükörképed tükörképe vagy. A kistükröt tartod a kezedbe a nagytükörrel szemben, párhuzamosan és ennyi. Remélem megértetted, kicsit bonyolult de a tükörkép tükörképe vagy te.
2011. aug. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

10:58 leírását nem értem:D


de a fénykép az igazi

2011. aug. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Én értem a leírást. Ki is próbáltam, de nem sok különbséget vettem észre a két tükörkép közt :-) Köszönöm a válaszokat.
2011. aug. 11. 17:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!