Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A tükör vagy a fénykép mutat...

A tükör vagy a fénykép mutat rólam 'igazi' képet?

Figyelt kérdés
Nem mondanám magam csúnyának, de nem vagyok megelégedve magammal. A tükörben még csak-csak, de képeken egyáltalán nem. Lehet, hogy azért, mert nem vagyok fotogén? A képeken nagynak látom az orrom például, de a tükörben szinte fel sem tűnik. Melyik vagyok valójában?
2011. aug. 7. 12:50
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

szerintem tök mind1.

apukám arca élőben elég "szép" ha mondhatom ezt egy férfira...

képen eltorzul az arca és tükörben sem olyannak látom mint amilyen valójában..

a barátnőmet meg ugyanolyannak láttam élőben és tükörben is, képen viszont kicsit másnak.

magamat meg néha nem pontosan ugyanolyannak látom fotón meg képen, viszont amikor levideóztam magam ugyanolyan voltam mint tükörben.. nem tudom mi az igazság de nem hiszem hogy a tükörből "egy másik arc" nézne vissza :)

2014. nov. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
100%

Élőben úgy nézel ki és mások is úgy látnak,mint,ahogy te látod magadat a tükörben.


Az lehet,hogy fordított képet ad de gondolj bele a veled szemben álló másik ember is fordítva lát téged...egyébként én már kérdeztem a szüleimet kíváncsiságból és mondták,hogy úgy nézek,ki a valóságban,mint a tükörben és én is úgy láttam őket a tükörben,mint ahogyan a valóságban néznek ki.


A kép az már kicsit csal,mivel függ a kamera minőségétől a fényektől meg minden hülyeségtől és,ha selfiezel akkor ott is fordítva látod magad,tehát max ha a tükör felé tartod a kamerát,akkor láthatod magad kívülről,de az már csalás,mivel egy mesterséges lencsén keresztül látod magad és nem pedig a saját szemeiden keresztül,más emberek sem telefonon keresztül fognak figyelni téged az az a tükör mutat igazi képet és,azért látja mindenki szebbnek magát a tükörben,mert a telefon kamerája az akkor is csak egy kamera.

2016. máj. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
47%
Sajnos vagy nem sajnos a fényképpel készített kép adja az igazi képet mivel te a tükörben a saját arcod fordítottját látod. Persze ez a jelenség azért van mert te a tükörbeli énedet szoktad meg de a kívülállók meg pont tükrözött arcodat látnák furcsának. Viszont nem feltétlenül nem vagy fotogén inkább a kamera torzít. És én mindenkinek azt ajánlom hogy ne nézegesse mindig a nem tükrözött arcát mert így inkább feltűnnek a kis tökéletlenségek(max neked másoknak fel se tűnik) és ez erős önbizalom hiányhoz vezet.
2019. aug. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:

tükör: szubjektív képet mutat

fotó: objektív képet mutat

2020. ápr. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
A kép az igazi ahogy látnak az emberek , ha a felirat rendesen van a polodon úgy látnak az emberek is ez 100% de logikus is , valaki a tükörben sokkal jobban néz ki mint ahogy az emberek látják a valóságban és ő azt hiszi olyan mint a szelfin ami a tükör de az nem a valóság , persze aki szép az ígyis úgyis szép de sok ember többet gondol magáról hogy jobban néz ki mert az agya becsapja a szelfivel meg a tükörrel ..a hátsó kamera adja a valóságot a szelfi nem a valóság az csak ahogy te látod magad.
2021. okt. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Ba...szki azért látod ugyanúgy a videon mert az.is a tükörképen de nem úgy látnak az.emberek hanem úgy ahogy a rendes fényképen ahogy írtad 20 képből 18 kuka , (pedig az a valóság) te ahogy látod magad a tükörben az se a valóság az agyad becsap mert mindig azt látod a tükörben meg a szelfin amit készitesz de NEM ÚGY LÁTNAK AZ EMBEREK!!!!!!! annak a forditotja amin nem tetszel magadnak és furcsának találod magadat az a valóság ahogy az emberek látnak de te mindig a tükörhöz vagy szokva az van az agyadban !!!! A fénykép a valóság!!!!!
2021. okt. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Furának találod magad mert nem látod kivülről magadat csak a tükörképedet látod ahhoz vagy szokva , de csak neked furcsa ez az embereknek nem furcsa mert ők (ismerősök barátok úgy látnak mindig) a tükör nem igazi!!! 100% de ezt már bebizonyították a Fénykép az igazi amin furcsának találod magad mert szokatlan DE CSAK NEKED AZ ez hasonló hogy valaki a saját hangját is nagyon rossznak és furának tartja de a Környezete nem!!! Értekes ez! De nem a tükör a valóság ez 100%
2021. okt. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!