Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fontosnak tartod, hogy közössé...

Fontosnak tartod, hogy közösségi oldalakon legyenek rólad képek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 19:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Egy kép van fent, mióta regisztráltam nem változtattam meg.

Számomra nem azt jelenti a közösségi oldal, hogy az életem megosszam rajta ország-világgal! Szerintem az, hogy merre jártam nyaralni, mikor hol vagyok, mi történik velem nem tartozik mindenkire! Attól és frászt kapok, ha valaki a tíz perces csecsemőt fényképezi és egyből tölti fel, az ilyen pillanat három emberre tartozik anya, apa , baby, és nem nagyvilágra!

Ez az én véleményem:)))

2011. aug. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
1-2 tényleg jó, ha fenn van, főleg ha gyakori neved van, különben az ismerőseid nem fognak megtalálni. Meg beazonosításként jó.
2011. aug. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én attól kapok frászt,hogy egyesek mindent megosztanak ilyen oldalakon. Van egy ismerősöm aki egy magzat elvesztését osztotta meg,más ismerős 10percenként kiírja éppen mit csinál.:S sokan nincsenek tisztában mit lehet egy ilyen oldalra ki írni és mit nem.

Képet szerintem kell kirakni,1-et 2-t. De az mikor egyesek kitesznek 22 albumot,és minden albumban 40 kép...Számomra túlzás. Sose voltam magamutogató, nincs kint rólam csak 1 kép,de azon teljesen rám lehet ismerni.

2011. aug. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Profilképnek elég hosszú ideig ugyanaz van, egy előnyös, felismerhető kép. Nem fotózgatom magam, feleslegesnek tartom, de ha készül rólam egy zsír kép, akkor kicserélem a profilképem.


Van néhány albumom is, a barátaimról, szeretteimről közös képek, végül is ezért közösségi oldal, megnézheti az ember, ha érdekli. És a közös élményeket is jó visszanézni, a nyaralásokat, a bulizásokat. :) Viszont nem viszem túlzásba, de ami szép emlék, és még jó ideig beszédtémát szolgáltat miért is ne raknám fel? :)

2011. aug. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Én meg egyik közönségi oldalon sem vagyok fent. Probléma megoldva.
2011. aug. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!