Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kap itt az ember normális...

Kap itt az ember normális választ? Érdemes feltenni popsi képeket?

Figyelt kérdés

A hétvégén szeretnék majd feltenni,egy kérdést a fenekemmel kapcsolatban. Kíváncsi lennék a ti NORMÁLIS véleményeitekre.

Már megvannak a képek,de egyelőre nincs túl sok időm.

Érdemes ide feltenni popsi képeket?

Vagy csak a "dugnálak" stb.. társai mennek?


Néha nézegetem ezt a GYK-t és megdöbbenek milyen színvonalú egyes emberek hozzászólásai.


2011. aug. 19. 16:40
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:

17:08!

Jó helyen jársz,sajnos.

2011. aug. 19. 17:10
 22/40 A kérdező kommentje:

17:08

Ez még belefér :)

De úgy gondolom,mindenkinek a sajátja a legszebb,még akkor is ha nem is olyan szép.

2011. aug. 19. 17:11
 23/40 anonim ***** válasza:
31%
Akkor kezeld felnőttként a dolgot, és mondjuk pszichológussal beszélgess el erről, aki segítene feltárni a dolgokat, így valóban találhatnál megoldást - ne pedig elkeseredett és megcsömörlött nőként kezd el magamutogatni a tested vadidegeneknek az interneten. Legyen egy kis tartás, kérem szépen.
2011. aug. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
nem, szerintem nem igazán kapnál rá normális választ. meg milyen már, hogy feltöltöd egy oldalra a fenekedet? szerintem elég nevetséges:D
2011. aug. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:

17:13!

Köszi a tanácsot :)

2011. aug. 19. 17:15
 26/40 A kérdező kommentje:

17:14!

Figyelj,nem egy képet láttam már itt.

És nem 14 évesekét.


Szoktam itt nézelődni mindenfelé,és látom mi van itt.


Attól,hogy az ember feltesz 1-2 képet hátulról a fenekéről RUHÁBAN!! (láttam már tanga bugyiban is),abban szerintem nincs semmi rossz.

Ez az én véleményem.

2011. aug. 19. 17:17
 27/40 anonim ***** válasza:
69%
csak a pasik csorgatnák a nyálukat,ez mennyivel jobb?
2011. aug. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:

Nem érdekelnének a pasik.

Írtam is,hogy nem a "dugnálak" stb... hozzászólásokra vagyok kíváncsi.

Nem az ilyesmi érdekel!

Hanem egy pár normális nő komoly hozzászólása,tanácsa.

Az alakformálásról beszélgetni pl.

2011. aug. 19. 17:20
 29/40 anonim ***** válasza:
100%
erre vannak fórumok (nőklapja, index). szerintem inkább oda tedd ki. pl popsiformálás címen amit sok nő nézeget és kevesebb férfi. ha oda kiteszed, biztos kapsz rá normális választ.
2011. aug. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk azt nem értem, hogy miért kell elkezdeni feszegetni a kérdező lelki gondjait, és a miérteket. Ez egy anonim oldal, felteszi a seggét és senkinek gőze sem lesz róla, hogy ő az. Miért jobb az a nő aki fehérneműs képet tesz fel, hogy : "szerintetek mennyit kéne még fogynom?" miért lenne elfogadottabb, hogy valaki a hajáról kérdez, mint az, hogy a ruhában lévő seggéről..?! Mindkettő ugyanúgy nyilvános ha kimész az utcára. Szóval, kedves kérdező, próbáld meg, tedd fel, írd oda hogy normális válaszokat, stb. hátha lesz néhány értelmes ember, aki úgy használja az oldalt ahogy kéne..és nem bunkóskodásra..mert akkor ugyebár az ő lelki problémájukon is elkéne gondolkozni..
2011. aug. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!