Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kap itt az ember normális...

Kap itt az ember normális választ? Érdemes feltenni popsi képeket?

Figyelt kérdés

A hétvégén szeretnék majd feltenni,egy kérdést a fenekemmel kapcsolatban. Kíváncsi lennék a ti NORMÁLIS véleményeitekre.

Már megvannak a képek,de egyelőre nincs túl sok időm.

Érdemes ide feltenni popsi képeket?

Vagy csak a "dugnálak" stb.. társai mennek?


Néha nézegetem ezt a GYK-t és megdöbbenek milyen színvonalú egyes emberek hozzászólásai.


2011. aug. 19. 16:40
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Nos, szerintem sokkal hasznosabb segítség rádöbbenteni, hogy ettől nem lesz nagyobb önbizalma, hiába is várja, és lelki gondjait kellene kezelnie, mint azt mondani majd a képe láttán, hogy pl. teljesen rendben van a hátsód, közben meg egy hét múlva nem is fog emlékezni rá, és minden marad a régiben.
2011. aug. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
Mivel, te nem ismered annyira, hogy tudd mi kell neki, ezért szerintem hasznosabb egyszerűen válaszolni, hogy jó a segged. A barátok a család elfogultabb, és a kevésbé jóra is esetleg nagyon jót mond, viszont lelkiekben jobban tudják segíteni mint mi itt. Hogy hogyan nézel ki, jobb egy idegent megkérdezni-persze ha őszinte választ akarsz. Hogy mit kezdj az önbizalomhiányoddal, abban az tud segíteni aki ismer.Nem tudhatjuk, hogy neki mennyit jelent, az hogy itt kap pár dicsérő kommentet.
2011. aug. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
én adok normális választ, és ha ki is írod a kérdésedet, 20 válaszból 10-15 biztosan normális válasz lesz
2011. aug. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

ne foglalkozz azokkal akik azért szidnak hogy képet akarsz feltenni benne van a vérükben a kötekedés ha nem a helyes írás a bajuk akkor belekötnek másba.



képet meg ha akarsz raksz ki általában normálisan válaszol a többség

2011. aug. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

Csak akkor rakd fel azt a fotot, ha elfogadod, hogy jo esetben a valaszok fele lesz csak normalis.

De inkabb csak a ketharmada.


Es most nem arra gondolok, hogy a tobbi negativ kritika lesz, vagy epito jellegu kritika, mert sajnos nem igy van.

Sok lesz benne a "dugnalak" szinvonalu, de meg tobb lesz az "ez ugy szar, ahogy van" jellegu rovid, tomor, tulzo valasz.

Es ez akkor is igy lesz, ha egyebkent fehernemu modell lennel szinte tokeletes popsival.

Ha ez neked igy jo, akkor irj kerdest, ha nem jo, akkor felejtsd el es keress forumot.

Ha arc, nev is tarsul a velemenyekhez, akkor altalaban mar korrektek, segitokeszek az emberek, nem bunkoznak.

2011. aug. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

Figyelj.

Azért érkeznek az ilyen képekhez színvonal alatti megjegyzések, mert ha valaki lefotózza a seggét és felrakja netre, már az is bizonyos értelmi színvonalat tükröz... -.-

Akkor mégis mit vársz? Tényleg beszélgess inkább olyan emberekkel, akikben megbízol, barátnők, barátok, anyukád. Ne itt mutogasd a segged, hogy aztán erre v*rjék ki a pedofil hajlamú egyedek.

2011. aug. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:

17:48!

Végre valaki aki megért engem,akivel igazán egyetértek :)


Köszönöm :) és igen,megpróbálom,hajt a kíváncsiság. Egyrészt kíváncsi vagyok mit gondolnak mások a testemről,másrészt pedig kíváncsi vagyok milyen fajta válaszokat kapok.

Még egyszer köszönöm,jólesett a kommented :)

2011. aug. 20. 13:05
 38/40 A kérdező kommentje:

Meglátom,milyen válaszokat kapok...


Mindenesetre nektek köszönöm a tanácsokat :)

2011. aug. 20. 13:06
 39/40 anonim ***** válasza:
másodjára írom, de szerintem tényleg FÓRUMRA tedd ki. Nőklapjára popsiformálós, vagy alakformálós topikba. tapasztalat, ott tényleg nőktől kapsz értelmes válaszokat.
2011. aug. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Küldd el nekem privátba. Szívesen mondok véleményt.
2013. jún. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!