Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hatalmas önbizalomhiányom...

Hatalmas önbizalomhiányom van. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

...hogy küzdhetem le?


Csinosnak,szépnek mondott lány vagyok,de sajnos ez sem segít. 178 centi magas vagyok 60 kg. Szőke hajam van, és szemüveges vagyok. Itt a bibi.Nagyon zavar,de mivel vannak fénytörési problémái is a szememnek drágább lenne a kontaktlencse :( Valamint a szemem alatt karikák vannak.


Nem tudom magam elfogadni,pedig egy több mint féléves kapcsolatom van egy nagyonnagyon jó pasival,néha úgy érzem,hozzá sem vagyok való,hogy jobbat,szebbet érdemelne.

Lassan felemészt..:(

Nagydarabnak tartom magam,pedig amagasságomhoz a súlyom egyáltalán nem sok,sőt.

Mi lehet a probléma?:(


2011. aug. 28. 23:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem azért hurrogtam le, mert önbizalomhiánya van, hanem mert nincs rá oka.
2011. aug. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze persze, én azt értem, szerintem sincs rá oka! De most itt nem csak rád gondoltam! Amúgy tényleg szerintem sincs rá semmi oka, de ezt azt hiszem kifejtettem. Ha nem, akkor most mondom! :)
2011. aug. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Oké, de én tényleg nem értem, mi visz rá egyes embereket erre. Túl kritikusak/maximalisták (+ hatást gyakorol rájuk az elkurvult média is), ezért csak a szart látják meg magukban, vagy mi?
2011. aug. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, erre lehet, hogy nincsen válasz. Talán a maximalizmus a legvalószínűbb. Nem tudom...
2011. aug. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!