Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » "A magyar lányok a legszebbek...

"A magyar lányok a legszebbek a világon" Igaz ez a mondás?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 24. 18:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Egyértelmű hogy a szláv nők orosz,cseh!
2010. jan. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
90%

Hali!


Először szerintem amikor nőről beszélünk akkor én kizárólag az ALAPANYAGOT nézném,amiből valljuk be nem állunk rosszul.

Mit értek ez alatt:

-jó alak

-szép haj

-egészséges,szép arcbőr


Még egyszer mondom ALAPANYAG szintjén mindenképpen élvonalba tartozunk.

Az már megint más kérdés,hogy a lányaink hogy bánnak az adottságaikkal,hogy csúfítják el magukat.


Svéd nők:


Ezen mindig jókat nevetek,általában azok ajnározzák a svéd nőket akik még életükben nem láttak svéd nőt csak magazinban,tv-ben és nem is jártak Svédországban különben tisztában lennének a következőkkel:

-a svéd nők között sok szőke hajú van,aki meg nem szőke az szőkére festi

-előszeretettel járnak szoláriumba

-hasonlóan nagy népszerűségnek örvendenek a plasztikai műtétek,főleg melltájékon,de az arcon sem ritkaság a machináció.

Bemész egy stockholmi discoba minden 2. nőnek szilikon csöcse van.

Úgy képzeljétek el a "svéd nőt" mint egy kissé tehetősebb átlag magyar plázacicát.

Nagy ennyit a svéd hölgyekról.


Orosz nők:


A tipikus orosz nőnek széles,kerekded arcvonásai vannak,ez vagy bejön valakinek vagy nem.Inkább különlegesnek mondanám mint szépnek,ezért jók modellnek.

Emellett vannak olyanok is akiknek meg már túlságosan maszkulinok az arcvonásaik.Mindenesetre a jó sok smink mindent eltakar,így igazából elég nagy lutri hogy mit kapsz ha reggel mellette ébredsz fel.Öltözködésük nyáron: 15cm tűsarkú, extrém miniszoknya.



Tehát nekem nem kell semmiféle műnő maradok egy TERMÉSZETES széparcú magyar lánynál,persze tudom már itt is eléggé terjednek a mű dolgok,de azért még mindig jól állunk.Szóval a lényeg ,hogy mindig láss a dolgok mögé és a szerint ítélj hogy mit látsz a tv-ben, újságokban.

2010. márc. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

tegnapelőtt 17:11

Ismerek svéd lányt (jó félig magyar)

de rá nem igaz amit leírtál.

2010. márc. 16. 15:34
 14/18 anonim válasza:

Hát egyáltalán nem. A magyar nők rondák. Szerintem.

*/L

2010. szept. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
2012. júl. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerintem igenis a magyar nők a legszebbek. Sok helyen jártam már láttam egy csomó svéd, olasz nőt se szerintem a magyarok a legszebbek.
2012. júl. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Tényleg a legszebbek 16/F
2014. jan. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 kzsol válasza:

Magyar hölgyek szépek, de a lengyel nők a legjobbak :)

Utánnuk a magyar (y)

2014. júl. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!