Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyit kell még izmosodnom,...

Mennyit kell még izmosodnom, hogy jó alakom legyen, és ne ennyire vékony? 15L

Figyelt kérdés

Kb másfél éve görkorizom, és az utóbbi 1 évben, szinte minden nap amikor volt lehetőségem 3-4órát görkoriztam. Olvastam hogy ettől izmosodhatok, de még nem látszik semmi változás. Próbáltam úgy hízni, hogy sokat eszem, de hát semmi nem ragad rám, és ezután kezdtem el sportolni. Ha nem görkorizom, akkor futok 2-3.km-t.

Mit ajánlanátok comb izom növelésre még a görkorin kívül, ami elég hamar,láthatóan változtat rajtam? Nem akaron ilyen vékony maradni.

Amúgy 170cm,51kg.


2011. szept. 28. 15:43
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat-utolsó válaszoló- megfogadom a tanácsaidat!

Utolsü előtti válaszoló: Nem tudom, nem lehet kiélvezni hogy ilyen vagyok, hiszen mindenki soványnak tart, és egyetlen fiúnak se tetszem, szóval nem tudom kiélvezni hogy nem took hizni..-.-

2011. okt. 2. 10:47
 12/18 anonim ***** válasza:

Biztos hogy a soványsagod miatt nem tetszel?

Lehet ám ezer más oka is: arc, stílus .....


Vagy pedig valassz olyat akinek tetszel így is. Mert szerintem pont jó vagy így.

2011. okt. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Nincs különösebb baj az arcommal, mondták barátnőim, meg mások hogy szép arcom van, hosszú barna haj.

Stílus: deszkás. De suliban nagyon visszafogott vagyok, nem csodálom hogy senkinek nem tetszem, de az itthoni baráti körben kedvelnek mint jó barát. A barátnőm, aki kicsivel ducibb mint én, nagyon sok mindenkinek tetszik, és a másik barátnőmmel nemrég épp azt beszéltük, hogy mindkettőnk szerint azért jön be mindegyik pasinak, mert nagyobb a melle(és ezt próbálja minél jobban kihangsúlyozni a ruháival)és nagy fenék.(mostanság mindenkinek ez kell)

Tudom, hogy "majd lesz olyan akinek igy tetszem" de akkor is, rossz, hogy szarul érzem magam az alakom miatt egy társaságban.

2011. okt. 2. 13:57
 14/18 anonim ***** válasza:

Attól hogy nem jössz be a pasiknak még nem kell szarul érezned magad. Ahhoz hogy nagyobb melled legyen meg kifejezetten nem ajánlott a kondizás mert attól még kisebb lesz.

Ha híznál egy kicsit akkor lehet nőne a melled is, bár akkor meg már nem lennél ilyen szép vékony.

Szerintem jó ez így, még csak 15 vagy még nőhet anélkül is hogy ehhez híznod kelljen :)

Ruhákkal te is tudnál trükközni, sok vékony kismellű lány van és némelyik nagyon jól néz ki, olyan jó cuccokba van.

Ruha nagyon sokat tesz ám :)

2011. okt. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

köszi a válaszodat!

Az a baj, hogy pontosan még én sem találtam meg a ssaját stílusom, nem tudom eldönteni mi áll jól, eddig csak úgy magamra vettem olyansmi ruhákat, mint volt a többi barátnőmnek, mrt az a divat...

És most nem akarok csak a divat után menni, hanem valami sajátot szeretnék.

Tudnál linkelni ruhákat, ami szerinted jól állna, és olyant amiket láttál a többi vékony lányon, és nagyon jól álltak nekik(ezt irtad)

2011. okt. 2. 19:47
 16/18 anonim ***** válasza:

Azzal nincs semmi baj ha a divatot követed, de azon belül is kicsit lehet alakítgatni hiszen nem egyforma mindenki :)

Szivesen segítenék válogatni, csak én sem értek ám annyira hozzá, de ha látok vkit aki nagyon jól összeválogatta a ruháit, rögtön megakad rajta a szemem.

Ha elmennél barátnőiddel boltokba és felpróbálnál mindenféle ruhakombinációt és lefotóznád akkor biztos meg tudnám mondani hogy melyik áll jól.

De azért megpróbálok keresi neten hátha találok vmi jót.

2011. okt. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 pqpqpq ***** válasza:
2012. jan. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Kicsit sovány vagy.
2012. jún. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!