Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Pasik mi a véleményetek a...

Pasik mi a véleményetek a műkörömről?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek egy rövidebb, színes kocka formájú műkörömről? És egy hegyesről? Ha tetszik, miért és milyen? Ha nem, akkor miért nem? Mindenkitől azt olvasom itt, hogy szóba se állna műkörmös csajjal, meg hogy ribancos, de a valóságban azt veszem észre, hogy a műköröm nem hátrány, sőt.. Most akkor mi van?
2011. okt. 2. 13:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
67%
Az az igazság, hogy a műköröm csak egy óriási pénzkidobás és az a legröhejesebb, hogy sokszor azok rakatják fel, akiknek egy kiló kenyér megvétele is gondot jelent hó végén. Aztán persze így nem is mindig töltetik, mert ugye nincs rá keret és képesek egyesek a 2 hónapja lenőtt körmükkel flangálni, komolyan siralmas. Teljesen mindegy a pasiknak, hogy van-e műkörmöd-e vagy sem, mert nem attól leszel vonzóbb. Nekem idáig mindegyik azt mondta, hogy nekik a rövid, ápolt, festetlen vagy nagyon halvány színű körmök tetszenek. A csillámos tipes körömtől, főleg a hegyesektől pedig mindegyik rosszul van...
2011. okt. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Minek a műköröm ? Nincs természetes igazi körmöd ?

A műköröm ronda!

2011. okt. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik,ha igényesen van megcsinálva.inkább a kocka,a hegyestől félek,nehogy megmogyorózzon,ha ideges:)

30

2011. okt. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

az ne hordja aki nem tudja igényesen rendben tartani, pl lenövés, köpedés, gyászkeret, nekem a hegyes nagyon hosszú lehajló nem tetszik, sztem trampli, sosem kellene nekem, ahogy a feketére kihúzott megrajzolt szemöldök vagy a szájkontúr kihúzás sem,akinek az tetszik az úgyis csináltatna magának, akinek meg nincs, az valszeg nem tartja fontosnak, vagy nem tetszik neki. Most őszintén, mért hiszi azt minden nő hogy minden csaj úgy akar kinézni, vagy h minden pasinak az jön be? Sztem annyira túlzásba viszik a szolit, a műkörmöt, meg a sminket, hogy az hányinger. Meg sokaknak a szemöldöke olyan csúnyán van kihúzva....

Inkább maradok az enyhén kiszedett szemöldöknél, a fehér bőrnél, és a szolid fehérneműknél, sportos elegáns szolid ruháknál, akinek szép arca van és jó alakja van, az kabátban is szexi cicanadrág és ribancrendszám nélkül :)

2013. márc. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!