Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kis mellű lányok! Nektek hogy...

Kis mellű lányok! Nektek hogy sikerült elfogadni a melletek méretét ha volt vele problémátok, vagy hogyan próbálkoztok?

Figyelt kérdés

Én is most azon vagyok, hogy megbarátkozzak vele, de azonkívül, hogy sikertelenül "győzködöm" magam nem sokáig jutottam. Szóval csak kíváncsi vagyok, másoknak hogy megy ez.


Elmúltam már 20 éves, szóval nem egy kiskamasz vagyok, akinek még nőhet.


2011. okt. 9. 15:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia, én nem nő vagyok:D


Ne műttesd meg! Fogadd el, hogy ekkora:) Hidd el, hogy nekünk fiúknak jobban tetszenek a kis feszes cicik, mint a nagy lógósak. Magyarul nálunk kevésbé számít a mellméret, mint nálatok a pénisz méret. 22F

2011. okt. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem akarom megműttetni, épp ezért tettem fel ezt a kérdést. :) Múltkor néztem egy videót egy mellműtétről, az meg aztán még a gondolatától is elvette a kedvem. :D
2011. okt. 19. 13:19
 13/14 anonim válasza:
Egyet értek veled, én sem műttetném meg, már csak büszkeségből sem. Ja, meg amit a kitömött melltartókról mondtál, hogy mit fog szólni a pasid, hogy még kisebb... Nos igen, elég hátrányos a helyzetünk, és gondolom leggyakrabban emiatt volt/van önbizalom problémád, de én mindig arra gondolok, hogy ott van pl. Keira Knightley, akinek szintén nincsenek nagy mellei, mégis ő csókolhatta meg Orlandot és Johnny-t a Karib tenger kalózaiban. ;)
2012. okt. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem úgy, hogy kinőttem, felnőttem, és bölcsebb lettem. Innen nézve gyerekes dolog ezen kattogni. Persze ehhez nem árt egy társ aki elhiteti veled, hogy Te vagy az Istennő. És voállá. Nem ez tölti ki életed értékes perceit hogy ezen kattogj...
2016. jan. 31. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!