Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Szükségem van a...

Lányok! Szükségem van a véleményetekre szerintetek, hogy nézek ki? (képes)

Figyelt kérdés

Nagyon fontos ez nekem.Első látasra,hogy találnatok engem?Hogy nézek ki? Megprobálnátok velem ?10 pont-bol mennyit adnátok ? és kort is kérnek szépen ha lehet!

[link]

[link]

[link]

Sajnos nagyon hadilábon állok a lányokkal és csak tudni akarom,hogy mivel van baj a kinézetemmel vagy a karakteremmel. köszönöm mégegyszer az értelmes válaszokat


2011. okt. 22. 22:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Jól nézel ki. Szerintem ne muszáj gyúrnod, attól függ, van -e hozzá kedved. Talán öltözködhetnél ey kicsit feltűnbben, persze nem ilyen páwa, vagy emo bojcsi módon, csak picit stílusosabban.
2011. okt. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Egy kicsi testépítés, jó stílus és MÉG JOBB pasi leszel.... és hogy a csajoknál jó pontot szerezz, mosolyogj sokat, nincs annál szebb :)
2011. okt. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen a jo es a rossz valaszokat is sokat segitettek :) amugy nekem lehetetlen a testepites.4 eve taiboxolok de nem leszek nagyon izmos mert nagyon magas tipus vagyok...:S
2011. okt. 24. 19:44
 14/22 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszel, olyan semmilyen vagy. kezdhetnél gyúrni, az edzett pasik jól néznek ki :D meg a hajaddal is csinálhatnál valamit.. próbáld meg felzselézni azt imádom a pasikon. :D
2011. okt. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Az arcoddal nincs semmi gond, jóképű fiú vagy. Abban igazuk van a többieknek, hogy ha izmosodnál, akkor sokkal jobban néznél ki, mert igy elég ropi vagy. Egy 40 kilós lánynál ez mondjuk mindegy :)
2011. okt. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Járunk?hehe
2011. okt. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Szerintem aranyos vagy. :)

15 / L

2011. okt. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Giliszta
2011. nov. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

cukii.:D

15/L

lehet a lányoknak nem a kinézeteddel van bajuk, hanem esetleg a stílusoddal.

2011. nov. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Anyád még nem látott??? Van tükrötök??

Nagyon napiszar gyanús vagy!!!!

2011. nov. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!