Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ilyen szerencsé...

Csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Azért írtam ebbe a kategóriába,mert itt szerintem normális választ fogok kapni.

Szóval az van,hogy semmi kézügyességem sincs,komolyan,mindent elszúrok,semmit sem tudok megcsinálni.

Pl. a ballagásomra is fodrászhoz kellet menjek,mert nem tudtam belőle semmi jót se kihozni. A sminkelésről ne is beszéljünk.

[link]

Ilyen mintát sose tudnák megcsinálni a körmömre,vagy ha mégis órákba telne vagy napokba. Vagy akármiről van szó nem tudom megcsinálni,és annyira rossz nézni,hogy a barátnőim mindent megtudnak csinálni,tökéletes kézügyességük van.

Csak velem b*szott ki a természet?



2011. dec. 3. 12:01
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Az jó :)

Biztos szép lehet :D

2011. dec. 3. 22:43
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekem elvileg van kézügyességem, jártam is régen művészeti fakultációra, de ennek ellenére ilyeneket én sem tudok csinálni a körmömre... bal kezemre még csak-csak, de a jobbra bal kézzel... Esélytelen. A sminkelés szintén nem az erősségem - ezért tetováltattam a szemhéjam.. :P


A nagyváradi színház meg olyan szép... Bár én csak tavaly nyáron láttam, amikor pont felújították, de legalább csináltam egy-két érdekes fotót ott. (:

2011. dec. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Most már tényleg szebb lett,mióta felújították,csak kicsit kicsi :D

Egyébként nekem kisebb koromba is rémes kézügyességem volt,mindig rám kellet várni :D

2011. dec. 4. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!