Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Norlámis ez? Úgy érzem kezdek...

Norlámis ez? Úgy érzem kezdek megbolondulni.

Figyelt kérdés
Ha lefoglalom magam, akkor nincs semmi bajom, pl ha zhra készülök, vagy beadandót csinálok, stb de ha szabadidőm van, és pl 3 napig itthon vagyok, úgy érzem megbolondulok, ha nincs feladat, amit meg kell csinálni, akkor elkezdek agyalni mindenféle hülyeségeken, a fejem tele van minden féle emlékekkel, gondolatokkal amik nem hagynak nyugodni. Bizalmatlan leszek, azon agyalok h a barátom biztos el fog hagyni, nem vagyok neki elég jó stb.. tudom , hogy nem normális ez, de nem tudok mit tenni ellene.. Néha pihenni is jó lenne, mert nagyon kimerít a 2 szak egyszerre, de ha pihennék, a gondolataim nem hagynak.. Mit tehetnék?
2011. dec. 5. 12:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Idegileg, szellemileg le vagy merülve. Ennek a legjobb, leghatékonyabb ellenszere a szababad levegőn végzett sport, vagy erőteljes fizikai munka. Ezek hozzásegítenek a pihentetőbb alváshoz is.
2011. dec. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Stressz, "menedzserbetegség". Fuss, ússz, ne cigizz, ne igyál, ne kávézz, ne gondolkodj hülyeségeken, szedjél vitaminokat és nyomelemeket, pontosan határold el a munka- és szabadidőt.
2011. dec. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!