Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy igényes nőnek tényleg...

Egy igényes nőnek tényleg muszáj minden nap sminkelnie magát? És mit takar a szolid és mit az erős smink?

Figyelt kérdés

Több kérdésnél is olvastam már, hogy a szolid smink: alapozó, korrektor, pirosító/púder, szemceruza, szemhéjfesték, spirál, szemöldökceruza és rúzs, esetleg kontúrceruza.

Ha ez a szolid, akkor milyen az erős smink????

Meg egyáltalán, a hétköznapokra muszáj ennyi minden? És akkor alkalomra hogy sminkeltek, ha már hétköznap is ennyit használtok?

Valóban igénytelenségnek számít, ha egy amúgy csinos és nőiesen öltözködő nő a hétköznapokon max. csak szempillaspirált használ? (Emellett színezett nappali krémem van, a kisebb bőrhibákra meg korrektort használok.)

Néha olyan semmilyennek érzem magam az agyonsminkelt nőkkel szemben (a barátnőm is ilyen), de amúgy viszont nem is tetszik a sok smink, ezért sem használok, meg hát sajnos béna is vagyok és hülyén érzem magam kisminkelve :)

Nem szeretnék vitát gerjeszteni, nem az a célom, csak kíváncsi vagyok a véleményekre, amit kérlek, kulturáltan osszunk meg egymással! Köszi!

31N


2012. jan. 16. 17:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
45%
Sok nő úgy smikeli magát, hogy ha nincs rajtuk smint, akkor fel sem lehet ismerni. Tehát egy teljesen más arcot mázol magára, ami nem is hasonlít őrá. Magyarul átverés az egész. Ezért is szokták mondani arra, aki hazudik: festi magát.
2018. márc. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Igényes lány/nő rendszeresen fürdik,kellemes vagy semleges az illata,ápolja a haját,a fogsorát minden nap mossa,apolt tiszta körmök,ápolt bőr,igényes a környezetére takarít rendszeresen,tiszta ruhába jár,kellemes az illata,ez igényesség,ha ezen felül beáitja a haját,ékszert hord,sminkeli magát az már stílus kérdése a stilust és az igényeséget sokan keverik,én hétköznap max egy kényelmes köves fülbevalót teszek be,meg egy kis sminket ami kiemeli a szemem mert szép nagy barna szemeim vannak,egy kis szemhejpuderel vekony tussal,szempilla spiral,szajfeny,alapozo,korrektor,puder,bronzosito, suliba is, de nagyon természetesen nem egy kilot rakok fel,csajos vagyok ezért sminkelek jobban érzem így magam,kiegeszitő, enyi nekem ilyen a stilusom,lányos vagyok.
2020. jún. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!